Günah Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 24 Eyl 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Kiralık Aşk dizisiyle bir anda dikkatleri çeken yapım şirketlerinden biri olan Ortaks Yapım yeni bir dizi için kolları sıvamış durumda. Ortaks Yapım 2 yeni dizi ile ekranlarda boy gösterecek. İsmi Günah olarak belirlenen dizinin yönetmenliğini   Kavak Yelleri, Merhaba Hayat, Mutlu Ol gibi dizi ve filmlerden tanıdığımız Kerem Çakıroğlu yapacak.

Star TV ekranlarından yayınlanacak olan ve ismi Günah olarak açıklanan dizinin kadın başrol oyuncusu ise Cesur ve Güzel dizisinden tanıdığımız Zeynep Kızıltan olacak. Diziyle ilgili başka bir ayrıntı verilmezken diziyle ilgili hazırlıkların devam ettiği söyleniyor.

Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Gelişmeleri sitemizden duyurmaya devam edeceğiz.

Zeynep Kızıltan Kimdir ?

Günah dizisinin kadın başrol oyuncusu olan Zeynep Kızıltan 1 Ocak 1985 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk film deneyimi Parmaklıklar Ardında ile olmuştur. Güzel Oyuncu ayrıca Kapadokya Düşleri, Ateşe Yürümek, Mahpeyker Kösem Sultan, Türkan, Yalancı Bahar, Beş Kardeş ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde oynamıştır. Zeynep Kızıltan son olarak Cesur ve Güzel dizisinde Hülya karakterinde rol almıştır.

Günah Dizisi Tanıtım Fragmanı

Fragman yayınlandığı zaman güncellenecektir.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.