Gülümse Yeter Gül(Seray Kaya) Kimdir

Gülümse Yeter Gül(Seray Kaya) Kimdir ? Biyografisi,Boyu,Kilosu,Sevgilisi ?

gülümse yeter gül fotoları (2)Gülümse Yeter dizisinin güzel oyuncusu Gül kimdir sorusuyla sizlerle beraberiz.Gülümse Yeter dizisinin güzel doktoru Gül’ün gerçek adı Seray Kaya’dır.

Dizi başladığından itibaren güzel oyuncunun gerçek kimliğini hepimiz merak eder olduk. Gül(Seray Kaya)  1991 yılındaİstanbul’da dünyaya  gelmiştir.Geniş bir ailede dünyaya gelen Gül(Seray Kaya) demeçlerinde çok zorluk içerisinde büyüdüğünü ifade etmiştir

Gül(Seray Kaya) ailesinden oyuncu olmasını istemiştir fakat Gül(Seray Kaya) kendi çabalarıyla oyunculuk için uzun bir süre uğraşmıştır.Daha sonra ajansa başvuran Gül(Seray Kaya) dizi oyunculuğuna başlamıştır.

Kendine göre iyi bir yazıcı olan Gül(Seray Kaya) yazdıklarını yansıtabilmek için oyunculuğu tercih etmiş.Bu işi yeterince seven Gül bu işte iddialı olduğunu görüyoruz.

Gülümse Yeter Gül(Seray Kaya)’nın Oynadığı Diziler ?

Zor dönemler geçiren Gül (Seray Kaya) ilk dizisinde fazlaca zorlanmış ailesinden habersiz dizi sektörüne atılan Gül  ilk olarak ”Huzur Sokağı” dizisinde rol almıştır daha sonra ise ”Kocamın Ailesi”dizisinde Miray karakteriyle rol alan Gül(Seray Kaya) amacına ulaşmış ve başarılı bir oyuncu olmuştur. Kısa bir süre sonrada Gülümse Yeter dizisinde rol alacaktır.

Gülümse Yeter Gül sevgilisi kimdir?

Daha önce birkaç kişiyle adı çıkan Gül ‘ün aslında o kişilerle sadece arkadaş olduklarını öğrendik.2016 itibariyle sevgilisi olmadığını biliyoruz.

Gülümse Yeter Gül (Seray Kaya) Boyu Kilosu Göz Rengi ?

Boyu; 165cm

Kilosu; 53kg

Yaşı; 23

Göz rengi; Kahverengi

İnstagram Facebook Hesabı Fotoğrafları

READ  Kadın Dizisi Şirin (Seray Kaya) Kimdir ?