Gülümse Yeter Emre(Barış AYTAÇ) Kimdir(Lütfi’nin Amerika’daki Oğlu)

Gülümse Yeter Dizisi Yeni Karakteri Emre Kimdir?


Gülümse Yeter dizisine yakın zamanda bir karakterin daha katılacağını Show Tv’nin sevilen dizisi Gülümse Yeter’in 2 ağustos salı akşamı yayınlanan 3. bölümünde duymuş olduk.

Gülümse Yeter dizisi tam liste oyuncu kadrosu için [pembebuton]TIKLAYINIZ[/pembebuton]Gülümse Yeter emre karakteri lütfi

Gülüse Yeter’de Emre karakterine hayat verecek Barış AYTAÇ kimdir?

1987 İstanbul doğumlu olan Barış Aytaç, 1.90 boy, yeşil gözlü, 73 kilodur. Son olarak Acil Aşk Aranıyor’ ve ‘Çifte Saadet’ gibi dizilerde yer alan Barış AYTAÇ Emre karakterine hayat verecek
Bilindiği üzere Lütfü sonunda iflas etmiş, evlerine ve arabalarını kaybetmiştir. Beş parasız şekilde Şoför Hasan’ın evine gelen Lütfi son ümidini Amerika’da yaşayan oğluna bağlamıştır. Arayıp arayıp oğluna ulaşamayan Lütfi sonunda kara haberi alır. Lütfi’nin oğlu da babası gibi parayı yemiş içmiş ve bitirmiştir. Böylelikle Lütfi gerçekten de sıfırlanmıştır. gülümse yeter Barış Aytaç(Emre)

Peki Gülümse Yeter dizisinde Lütfi’in Oğlu Emre’yi kim canlandıracak?

Gülümse Yeter dizisi yapımcısı Mf yapım’dn veya Show Tv’den Emre karakterine dair bir açıklama geldi; son olarak Acil Aşk Aranıyor’ ve ‘Çifte Saadet’ gibi dizilerde yer alan Barış AYTAÇ Emre karakterine hayat verecek. büyük ihtimal Gülümse Yeter dizisinde Emre karakteri üzerinde bir gizem oluşturulmaya çalışılıyor.

Gülümse Yeter dizisinde Emre karakterini canlandıracak oyuncu açıklandığında sayfamıza eklenecektir.


Gülümse Yeter emre