Gülümse Yeter Dizisi Yeni Son Ve Yeni Bölüm Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta ?

Gülümse Yeter Dizisi Tekrarları Ne Zaman ?

gülümse yeter dizisi

Hem aşk hem kahkaha tufanının yeni ismi  Gülümse Yeter Dizisi 12 Temmuz Salı Saat 20:00’de  SHOW TV ekranlarında Başlıyor.

MF yapımcılığın üstlendiği dizide Başrollerini Erdal Özyağcılar,Aslı Bekiroğlu,Yılmaz Kunt,Seray Kaya gibi dev kadroyla ekranlara gelecek. İlk yayımlanan fragmanda izleyicilere büyük merak uyandıran Gülümse Yeter Dizisi bakalım ilk bölümüyle izleyicileri ekrana kitleyebilecek mi göreceğiz.

Gülümse Yeter Dizisi Tekrarı Hangi Gün ?

Gülümse Yeter Dizisi 12 temmuzda ekranlara çıkmaya hazırlanıyor.Yeni dizi yayımlandığı günden sonra Show Tv’nin yayım akış sistemine göre değerlendirilerek uygun bir zamana konmasını bekliyoruz. Henüz yayın akışı belli olmayan Show TV’nin Gülümse Yeter Dizisi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün sorusuna cevabımızda bulunmamaktadır.Fakat 12 Temmuz Salı günü yayımlanacak dizinin tekrarının ilk haftalarda hafta içi ve hafta sonu tekrar bölümleri sıkça ekrana gelecektir. Yayın akışı oturduktan sonra belli günlerde her hafta kaçıranlar ve izleyemeyenleri için telafi bölümleri ile ekranlarda olacak.. Yeni güncellemeler oluştukça haberimize ekleyeceğiz.