Gülperi Dizisi Gülperi’nin Gençliği ( Kayra Zabcı ) Kimdir ?

Burak 05 Ağu 2018 Gülperi  0

Gülperi Dizisi Gülperi’nin Gençliği ( Kayra Zabcı ) Kimdir ?

Ekranların yeni sezonda en iddialı dizilerinden biri olan Gülperi dizisi ekranlara gelmek için gün  sayıyor. Dizinin oyuncu kadrosu da oldukça iddialı. Dizide tecrübeli ve büyük isimlerin yanı sıra bir çok genç yetenek de yer alıyor. Bunlardan biri de güzel oyuncu Kayra Zabcı oldu. Son olarak Vatanım Sensin’de konuk oyuncu olarak yer alan Zabcı ilk önemli projesi için Gaziantep’in yolunu tuttu.  Kayra Zabcı dizide Nurgül Yeşilçay’ın hayat verdiği Gülperi’nin gençliğini canlandıracak.

Dizinin senaryosu gereği Gülperi küçük yaşta zorla evlendirilmiştir. İlk bölümlerde Gülperi’nin gençliği anlatılacak ve yaklaşık üç bölüm Gülperi karakterini Kayra Zabcı canlandıracak. Daha sonra Nurgül Yeşilçay Gülperi karakterini oynarken bazı sahnelerde flash back gerçekleşecek ve Gülperi’nin gençlik yıllarında yaşananlar yine seyirciye aktarılacak. Merak edenler için Kayra Zabcı’yı yakından tanıyalım.

Kayra Zabcı Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

2001 yılında dünyaya gelmiştir. Henüz çocuk yaşlardayken mankenlik yapmaya başlamıştır. Best Model 9-14 yaş arası çocuk güzelli yarışmasını birinci tamamlamıştır. Daha sonra ülkemizi Best Child Model of the World dünya çocuk güzellik yarışmasında temsil etmiş ve burada da birinci olmayı başarmıştır.

Lise eğitiminin ardından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nü tamamlamıştır. Tiyatro oyunlarıyla kariyerine başlamış daha sonra dizilere transfer olmuştur. Şimdiye akdar yardımcı rollerde yer almış olsa da GÜlperi dizisiyle ilk önemli  projesinde seyirci karşısına çıkacaktır. Küçük Ağa , Aşktan Kaçılmaz , Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde yer almıştır. Seddülbahir  32 saat isimli dizideki performansı da büyük beğeni toplamıştır.

 

Gülperi 17. Bölüm Fragmanı… Gülperi Eyüp İle Evlendi Mi?
Gülperi Dizisi 25 Ocak 2019 Cuma günü yayınlanacak.
Gülperi 17. Bölüm (henüz yayınlanmayan) Kulislerde dolaşan söylentiler, Kadir Gülperi’ye engel olabilecek mi? Gülperi’nin kararı…
Gülperi Dizisi Can Ölecek mi ? Emir Özyakışır Gülperi’den Ayrıldı mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir