Gülperi Dizisi Can Ölecek mi ? Emir Özyakışır Gülperi’den Ayrıldı mı?

Burak 20 Kas 2018 Gülperi  0

Gülperi Dizisi Can Ölecek mi ? Emir Özyakışır Gülperi’den Ayrıldı mı?

 

Gülperi dizisinin 23 Kasım Cuma günü ekranlara gelecek 11. bölüm tanıtımı yayınlandı. Gülperi dizisinin 11. bölümünde Can’ın doğum günü esnasında Can amcası Ejder tarafından kaçırılır. Bildiğimiz üzere Ejder Gülperi’den intikamını almak için yeniden İstanbul’a gelmiş ve peşinde ki polislerden krtulmayı başarmıştı.

Polisler her yerde Ejder’i ararken Ejder Gülperi’den intikam almak için onun her eyini başka bir deyişle çocuğunu kaçırır. Gülperi ve Hasan Can’a süpriz bir doğum günü hazırlar ama Can ablasından akşam kendisi için doğum günü yapılacağını öğreniyor.

Can amcası Ejder’den kaçmak istiyor ama Ejder ve adamları Can’ı kaçırıyorlar. Ejder’in Can’ı kaçırmakta tek bir emeli vardı o da Gülperi’ye şantaj yapmak ve ondan istediklerini almaktı. Fakat Can, amcası Ejder’in tüm planlarını alt üst eder ve Ejder’in adamlarının elinden kaçarak kurtulur.

Can kaçar fakat ne yazık ki kendi başına aldığı bu karar Can için kötü sonuçlar doğuracaktır. Can kendimi kurtarayım derken kapalı otoparkta bir otomobilin altında ezilir. Ejder ve adamları ise Can’ı hastaneye dahi götüremez çünkü polisler her tarafta Can’ı aramaktadır. Can kötü kalplıi amcası Ejder’in gözü önünde ölüme bırakılır.

Ejder Taşkın’da böyle bir son istememiştir fakat olan olmuştur. Şimdi Can’ın cansız bedeninden kurtulmak gerekmektedir. Ejder adamlarına Can’ı bir yerlere gömmeleri emrini veriyor. Peki Can can vermiş müdür? Yoksa Ejder’in adamları Can’ı diri diri mi gömeceklerdir?

Gülperi Can Öldü mü?

Gülperi dizisinde Kadir her şeyin altından karısı Şeyma’nın çıktığını bildiği için Can’ın kaçırılmasında da onun payı olduğunu düşünüyor fakat bu defa tek mesul Ejder’dir. Benim hipotezlerime göre Gülperi dizisinde Emir Özyakışır’ın oynadığı Can karakteri muhtemelen ölmeyecektir. Senaryodan Can’ı çıkarmak senaryoculara kısa zamanda reyting kazandırsa da ilerleyen zamanlarda onları senaryoyu çeşitlendirme anlamında oldukça zorlayacaktır. Büyük bir ihtimalle Gülperi dizisinde Ejder’in mezarlığı kazan adamı Can’ın yaşadığını fark ederek onu gömmekten vazgeçecektir.

Emir Özyakışır Gülperi Dizisinden Çıktı mı?

Can karakteri Gülperi dizisi için oldukça ehemmiyetli bir karakter. Diziyi izleyenlerin büyük bir çoğunluğunun ortak düşüncesi Emir Özyakışır’ın çok tatlı bir çocuk olduğu ve gerçekten yaşından büyük bir oyunculuk sergilediği istikametinde oldu. Can hakkın rahmetine kavuşursa, Gülperi’nin de yaşamla irtibatı kesilir. Öte taraftan Yakup Ağa için de artık Hasan can vermiş vaziyette bu yüzden soylarının devamını kolayca aldatabilecekleri Can üzerinden devam edeceğini düşünüyorlar.

Sonuç olarak biz Can karakterinin ölmeyeceğini ve diziye devam edceğini düşünüyoruz. Bu konu hakkında resmi ağızlardan bir haber geldiği taktirde sizlerle paylaşacağız. Sizler de bu konu hakkındaki görüşlerinizi yorum kısmında belirtebilir siniz.

Gülperi 17. Bölüm Fragmanı… Gülperi Eyüp İle Evlendi Mi?
Gülperi Dizisi 25 Ocak 2019 Cuma günü yayınlanacak.
Gülperi 17. Bölüm (henüz yayınlanmayan) Kulislerde dolaşan söylentiler, Kadir Gülperi’ye engel olabilecek mi? Gülperi’nin kararı…
Gülperi Dizisi Gülperi’nin Gençliği ( Kayra Zabcı ) Kimdir ?

“Gülperi Dizisi Can Ölecek mi ? Emir Özyakışır Gülperi’den Ayrıldı mı?” üzerine 1 yorum

  1. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

    Gulperi dizisini hiç izlemezdim. Bir arkadaşım tavsiye etti. Bir bölümünü izledim. Ve bağımlısı oldum. Ya bu kadar güzel dizi mi? Olur. Çok çok çok iyi gayet iyi. Gökhan çok dikkat çekiyor. Yakışıklı biri MaşAllah. Canının abisinin adı neydi ram aklıma olarak gelmiyor. Çok genç oyunculuğuna hayranım.
    Çilli vardı. Aytemiz güzel isim. Tatlı ve çok şirinsin. Başka başka hmmm aklıma gelmedi 😀 😀 heyecanla takip ediyorum diziyi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.