Gülperi Dizisi Can (Furkan Oğulcan İlker) Kimdir ?

Gülperi Can Kimdir ? Gerçek Adı , Biyografisi

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Gülperi’de başrollerin yanı sıra genç yetenekler de büyük dikkat çekiyor. Dizide merak edilen akrakterlerden biri de Can karakteri oldu. Merak edenler için Can karakteri ve ona hayat veren oyuncu Furkan Oğulcan ilker’i yakından tanıyalım.

Gülperi Can Kimdir Yaşı Boyu Sevgilisi

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay’ın yer aldığı Gülperi dizisi ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizide eşinin ölümünden sorumlu tutulan Gülperi masum olduğu halde uzun yıllar hapiste kaldıktan sonra özgürlüğüne kavuşur. Fakat kayınpederi Yakup onu çocuklarına göstermez ve İstanbul’a gitmesini söyler.

Beş parasız ve işsiz bir halde İstanbul’a gelen Gülperi pes etmez ve hemen iş bularak hayata tutunmaya çalışır. Moda atölyesinde işe giren Gülperi uzun yıllar önce kendisine aşık olan Avukat Kadir’in desteği ile çocuklarını almak için hukuk mücadelesine girişir.

Gülperi’nin küçük oğlu Can ise annesinin yaptığı fedakarlıklardan habersiz bir şekilde büyütülmüştür. Annesini görmek isteyen Can onun yanına gitmek için çabalarken bir çok sıradışı olay yaşayacaktır.

Gülperi Dizisi Can Kimdir ?

Yakışıklı oyuncu Furkan Oğulcan İlker1991 yılında dünyaya gelmiştir. 1.85 boyundaki oyuncu 77 kilo ağırlığındadır. 35 buçuk atölyesinde temel oyunculuk eğitimi alarak oyuculua ilk adımı atmıştır. Daha sonra Ersin Umulu’dan sahne analizi dersleri almıştır. 2015 yılında Nezaket Çoşkun’dan kamera önü oyunculuk dersleri almıştır. Özel dersler alarak eğitimerini sürdüren İlker Fulya Fİlazi’den method oyunculuğu dersleri alarak eğitimini sürdürmüştür.

İlk olarak Komşu Köy’ün delisi isimli sinema filminde oynayarak kariyerine başlamıştır. Daha sonra Oyun Bozan dizisinde yer aldıktan sonra son olarak Evli ve Öfkeli dizisi ile ekranlarda boy göstermiştir. Yakışıklı oyunucunun bilinen bir birlikteliği bulunmamaktadır. Müzik ile de ilgili olan oyuncu O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır.

 

dizibilgi google play

Gülperi Dizisi Can (Furkan Oğulcan İlker) Kimdir ? (1 Yorum)