Gülperi 17. Bölüm (henüz yayınlanmayan) Kulislerde dolaşan söylentiler, Kadir Gülperi’ye engel olabilecek mi? Gülperi’nin kararı…

Burak 05 Oca 2019 Gülperi  0

Show Tv’nin dev projeleri arasında yer alan Cuma günlerinin rekortmen dizisi Gülperi’de 2019’a fırtına gibi girecek. Show Tv ekranlarında yayınlanan ve bir çok takipçisi olan ve kitleleri ekrana bağlayan Gülperi’de neler Yaşanacak?

Son bölümde Kadir Eyüp’ün geçmişinde yaptıklarını öğrenir öğrenmez nikah masasına gitmişti. Aslında Kadir Eyüp’ün ne kadar kötü olduğunu bilmekte ve bunu Gülperi’ye anlatmak istemektedir. Kadir nikah kıyılmadan salonu yetişmeyi başarmış ancak uzaktan Gülperi’ye bakmakla yetinmişti. Gülperi ise aşkı ve çocukları arasında seçim yapmak zorunda…Kadir Gülperi’ye engel olabilecek mi???

Son günlerde kuliserde dolaşan haberler göre Gülperinin Kadirin gözlerine bakarak nikah salonunda bulunan herkese büyük bir şok yaşatacağı ve son anda nikahtan vazgeçecek ve Eyüp’e hayır diyeceği konuşulmaktadır.

Tabi bu kararla Eyüp’ün çılgına döneceği ve Hasan ve Bedriye’nin şok olacağı, bu karardan sonra annelerine tepki gösterecekleri ve
Kadiri suçlayacakları , Eyüpün Gülperinin hayır demesini Kadire bağlayacağı, birbirlerini daha önceden tanıyan Kadir ile Eyüp arasında Gülperi savaşı başlayacağı, Yakup ağanın bu haberi öğrenerek çok sevineceği ve ceza evinden çıkmaya çalışacağı ve Eyüp’ü Gülperi’den tamamen koparmak için planlar yapacağı kulislerde konuşulmaktadır. Bizden söylemesi….

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Gülperi 17. Bölüm (henüz yayınlanmayan) Kulislerde dolaşan söylentiler, Kadir Gülperi’ye engel olabilecek mi? Gülperi’nin kararı…” üzerine 3 yorum

  1. Hayat Okyanus dedi ki:

    Aaaaa Eyüp hain planlar yapacak galiba seni gidi hain 😀 Ya ama gulperi kadiri seviyor sevmesine de çocuğu var. Ya ben olsam öyle yapmazdım. Kendi başıma çocuklarımla yaşar giderdim. Kendimi çocuklarıma adardım. Ama bu kadın varya seni gidi seni 😀 hahah Bu dizi on numara severek izliyoruz.:-)

    1. Pınar dedi ki:
    2. Pınar dedi ki:

      🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir