Güllü Dizisi Nerede Çekiliyor?

Atv ekranlarında 2017 yaz aylarına damga vuracak Güllü dizisi geliyor. Karadeniz’in güzelliklerini ve Karadeniz insanını bize gösterecek olan Güllü dizisinin çekimlerinin de Karadeniz’de yapılması bekleniyor.

Şuanda Güllü dizisinin çekimleri başlamadı; ancak Güllü dizisi çekimlerine ise Karabük’ün güzel ilçesi Safrannbolu’da başlanacağı gelen bilgiler arasında. Güllü Dizisi  çekimleri başladığında sizlere tam olarak hangi mahallede çekimlerin yapılacağını açıklamaya çalışacağız.

Güllü dizisinin Safranbolu bölgesinde çekilmesi Safranbolu’nun güzel ve büyük köylerinden birinde çekimlerin yapılmasını bekliyoruz.

[saributon]Güllü dizisi[/saributon] oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız. Bence Karadeniz’in en güzel köylerinden Rize’nin Çamlışemhin köyünde çekimler yapılsa bizlere daha güzel Karadeniz havası katılabilirdi. Bakalım yapımcı Karadeniz’in havasını bizlere verdikten sonra diğer diziler gibi seti hemen İstanbul’a taşıyacak mı? Oyuncular için Anadolu da çekim yapmak büyük eziyet. İstanbul’da evinde yatmak varken Karavanda otellerde yatmak zorunda kalacaklar.  

dizibilgi google play