Gülizar

Gülizar Fuat (Baran Can Eraslan) Kimdir?
Gülizar Dizisi Fuat Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ? Yakında Kanal D Ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Gülizar dizisinde yer alan karakterler ve onları canlandıracak oyuncular netleşti. onlardan biri de..
dizibilgi google play
Gülizar Nazan (Goncagül Sunar) Kimdir?
Gülizar Dizisi Nazan Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ? Çağan Irmak imzası taşıyan Gülizar dizisi şimdiden fragmanları ve müzikleri ile  izleyenleri yakalamayı  başarmış durumda.  Merakla beklenen dizinin konusu ve oyuncuları..
Gülizar Dizisi Fatoş (Pelin Abay) Kimdir ?
Çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Gülizar dizisinin oyuncu kadrosuda hemen hemen tamamlandı. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu, Berk Erçer gibi oyuncuların yer aldığı dizide genç..
Gülizar Dizisi Mine (Sevtap Özaltun) Kimdir ?
Kanal D’nin merakla beklenen dizisi Gülizar’ın yayınlanmasına artık sayılı günler kaldı. Dizi için oldukça iddialı bir kadro hazırlanmış durumda. Başrol oyuncularının yanında yetenekli isimler de dikkat çekiyor. Onlardan biri olan..
Gülizar Fettah (Berkay Ateş) Kimdir ?
Kanal D de yayına girmesi merakla beklenen dizi Gülizar ‘da oyuncu kadrosuda netleşiyor. Dizide Gülizar ile düet yapan ve sürekli yanında olmaya çalışan Fettah karakterinin nasıl biri olduğunu ve Fettaah’ı..