Gülizar Şarkıcı Suzan (Ebru Cündübeyoğlu) Kimdir ?

Burak 17 Ara 2017 Gülizar  0

Kanal D de yayın için gün sayan Gülizar dizisinde oyuncu kadrosu neredeyse tamamlanmış durumda. Dizide son olarak yer alması kesinleşen isim Ebru Cündübeyoğlu oldu. Dizide pavyonda şarkı söyleyen Suzan karakterine hayat verecek olan oyuncuyu yakından tanıyalım…

Gülizar Dizisi Şarkıcı Suzan Kimdir ? 

Ebru Cündübeyoğlu 10 Eylül 1974 Almanya anın Hellborn kentinde dünyaya gelmiştir. Daha sonra ailesi ile Türkiyeye gelen oyuncu ilk okulu İstanbul Cengiz Topel ilköğretim okulunda başlamış daha sonra Mareşal Mustafa Fevzi Çakmak ilkokulu ve İstanbul Sabiha Hanım ilkokulunda devam etmiştir. 1970 yılında Türkiye güzeli seçilmiştir.

Bursa Uludağ Üniversitesi İktasat bölümünü tamalayan Cündübeyoğlu 1993 yılında ikince kez katıldığı güzellik yarışmasını bu sefer 4. olarak ayrılmıştır. Bu yarışmanın ardından sunuculuğa başlamış ve 1997 yılına kadar çeşitli kanallarda sürdürmüştür.  Bu senenin ardından oyunculuğa yönelmiş ve Deliyürek dizisindeki Avukat Ayşegül rolü ile büyük bir çıkış yakalamıştır. 2015 yılında Evli ve Öfkeli dizisinde yer alan  oyuncunun 2005 yılında çıkan “Aşılı Kolum”   adlı bir de kitabı bulunmaktadır. Rol aldığı bazı sinema filmleri ve diziler şunlardır :

Hititya:Madalyonun Sırrı
2012 : Avrupa Avrupa
2011 : Kalbim Seni Seçti
2011 : Hakan Bey
2008 : Yalancı Romantik
2007 : Kuzey Rüzgarı
2007 : Şöhret Okulu
2006 : Gizli Patron
2004 : Omuz Omuza

Gülizar Dizisi Tanıtım Fragmanı : 

Gülizar Dizisi Kartal (Engin Hepileri) Kimdir ?
Gülizar Fuat (Baran Can Eraslan) Kimdir?
Gülizar Nazan (Goncagül Sunar) Kimdir?
Gülizar Dizisi Fatoş (Pelin Abay) Kimdir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir