Gülizar Nazan (Goncagül Sunar) Kimdir?

Burak 14 Oca 2018 Gülizar  0

Gülizar Dizisi Nazan Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Çağan Irmak imzası taşıyan Gülizar dizisi şimdiden fragmanları ve müzikleri ile  izleyenleri yakalamayı  başarmış durumda.  Merakla beklenen dizinin konusu ve oyuncuları da büyük ilgi görüyor. Farah Zeynep Abdullah ve Berk Cankat’ın başrollerini paylaştığı dizide diğer oyuncular da merak konusu olmuş durumda. Onlardan biri olan ve dizide Nazan karakterine hayat verecek olan Goncagül Sunar kimdir yakından tanıyalım.

Gülizar Nazan goncagül sunar

Gülizar Dizisi Nazan Yaşı Boyu Kilosu Sevgilisi

Farah Zeynep Abdıllah2ın bir müzisyeni canlandıracağı dizide haliyle bol bol şarkı dinleyeceğiz. Daha önce birçok önemli projede yer alan Çağan Irmak’ın neredeyse her aşamasında yer aldığı özel projesi Gülizar bakalım seyirci tarafından beğenilecek mi. Hayallerinin peşinde yirmili yaşların ortasında bir müzisyenin hikayesini anlatan yapımda Nazan karakteri Candan’ın kız kardeşidir.  Eşi iflas eden Nazan Mehmet Rıfat’ın yardımıyla hayatını geçindirmektedir. Ablası Candan ile ilişkisi çıkar üzerinedir. Bir oğlu vardır ve onu kendi ayakları üzerinde duracak şeklde yetişmesi tek arzusudur.

goncagül sunar

Goncagül Sunar Kimdir ?

17 Eylül 1970 yılında dünyaya gelmiştir. 1.61 boyundaki oyuncu yaklaşık 55 kg dır. 1991 Yılında  Şahika Tekand ve Studio Oyuncular ile oyunculuğa adım atmıştır. 1992 yılında dönemin en çok izlenen dizisi Mahallenin muhtarlarında yer almıştır. Bu projede Cihat Tamer, Erkan Can, Aydan Burhan gibi oyuncularla  yer almıştır.

Goncagul sunar

2002 yılında Abdullah Oğuz’un yönettiği yine döneminin en çok izlenen dizisi Asmalı Konak’ta hizmetçi Hayriye karakterine hayat vermiştir. Bu dizide başrolleri Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz paylaşmıştır. 2004 yılında yine bir Çağan Irmak dizisi Çemberimde Gül Oya dizisinde şarkıcı Nazan karakterini canlandırmıştır.

2014 yılında ise Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizide Şükran rolünü oynamıştır. Dizide Özcan Deniz Hatice Şendil başrolleri paylaşmıştır. Daha sonra 2015 yılında Uzaklarda Arama isimli sinema filminde yer almıştır. Son olarak 2017 yılında Her Şey Mümkün adlı filmde Arzu karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Oyuncu müzik ile de yakından ilgilidir. 2007 yılında  Ses Mühendisi Marsel Zalma ile dünya evine giren oyuncu bir erkek çocuk annesidir.

 

Gülizar Dizisi Kartal (Engin Hepileri) Kimdir ?
Gülizar Fuat (Baran Can Eraslan) Kimdir?
Gülizar Dizisi Fatoş (Pelin Abay) Kimdir ?
Gülizar Dizisi Mine (Sevtap Özaltun) Kimdir ?

“Gülizar Nazan (Goncagül Sunar) Kimdir?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Başarılı bir oyuncu beğeniyle izlenecektir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.