Gülizar Fuat (Baran Can Eraslan) Kimdir?

Burak 15 Oca 2018 Gülizar  0

Gülizar Dizisi Fuat Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ?

Yakında Kanal D Ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan Gülizar dizisinde yer alan karakterler ve onları canlandıracak oyuncular netleşti. onlardan biri de dizide Fuat karakterine hayat verecek olan Baran Can Erarslan.  Fuat karakterinin detaylarını ve Baran Can Erarslan’ın biyografisini merak edenler için hazırladık.

Gülizar Dizisi Fuat Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

Gülizar dizisinde Fuat Nazan’ın oğludur. Bekar olan Fuat büyük hayallere sahip olsa da tembel bir adamdır. Ünlü bir oyuncu olma arzusunda olsa da bu iş için yeteceği yoktur. Kendini geliştirmek için çalışma arzusuda bulunmamaktadır. İşsiz olan Fuat annesi ile çiftlikte yaşamaktadır.

Baran Can Eraslan Kimdir ?

1990 yılında İzmirde doğmuştur. 1.78 boyundaki oyuncunun güncel kilosu 68 kg dir. Ankara Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyuncu iyi deredece ingilizceye hakimdir.

2014 yılında Yılanların Öcü adlı dizi ile kariyerine başlamıştır. Daha sonra 2016 yılında Kanal D ‘de ekrana gelen Hayat Şarkısı dizisinde Arda karakterine hayat vermiştir. Bu dizide  Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Tayanç Ayaydın, Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerle rol alma şansı yakalamıştır. Birçok tiyatro oyununda da yer alan oyuncu III. Sınıf İlişkiler, 2014’te American Blues, Böcek oyunlarında sahneye çıkmış 2015 yılında ise  Kel Kantocu ve Ders isimli oyunda yer almıştır.

 

Gülizar Dizisi Kartal (Engin Hepileri) Kimdir ?
Gülizar Nazan (Goncagül Sunar) Kimdir?
Gülizar Dizisi Fatoş (Pelin Abay) Kimdir ?
Gülizar Dizisi Mine (Sevtap Özaltun) Kimdir ?

“Gülizar Fuat (Baran Can Eraslan) Kimdir?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Başarılı bir oyuncu izlenir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.