Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor ? Gülizar Çekim Mekanları

Yakında Kanal D de yayınlanacak olan Gülizar dizisi çekimleri başladı. Yönetmen koltuğunda Çağan Irmak’ın oturduğu dizinin başrollerinde Farh Zeynep Abdullah , Berk Cankat, Berkay Ateş gibi isimler bulunuyor. Sezonun iddialı yapımları arasında yer alan projenin çekim adresleri de belli oldu.

Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Dizinin ilk üç bölümü İzmir’de çekilecek. Daha sonra set İstanbula taşınacak. İlk 3 bölüm Gülizar karakterinin geçmişini anlatacak ve İzmir’de geçecek. Daha sonra dizi İstanbul’a taşınarak asıl konusuna başlayacak. İstanbulda genellikle Beykoz ve sahil kesimlerinde çekim yapılacağı konuşuluyor.

Gülizar dizisinde Gülizar karakterinin hayatı ve başından geçen ilginç olaylar anlatılacak. Fakir hayatından zenginliğe geçiş konu alınacak olması nedeniyle İstanbul çekimlerinin elit semtlerde olması bekleniyor.

 

dizibilgi google play

Gülizar Dizisi Nerede Çekiliyor ? Gülizar Çekim Mekanları (11 Yorum)

    • Aynen katılıyorum. Anadolu nun her yerinde onlarca film ve dizi çekiyorlar. İzmir e gelince iki günde kaciyorlar,çok yazık

  1. Hep öyle olur zaten izmirde devam etmezler illa ist de taşınacak izmirde devam etseniz ne olurdu sanki

  2. Hep öyle olur zaten ismide devam etmezler illa ist de taşınacak izmirde devam etseniz ne olurdu sanki

  3. Madem İzmirde başladı nedem illada İstanbulda devam ediyor.
    Hem İstanbuldan akın akın izmir’ime taşınıyorlar, neden izmirde devam etmiyor, edemiyorlar anlamış değilim.
    İzmirin inanılmaz güzellikde nakış gibi işlenmiş koyları var. Siz İzmiri tanıma zahmetine katlanmazsınız ama yazı geçirmek için, çeşme, alaçatıdan vazgeçemezsiniz. Yazık size

  4. Sar Zeynep’in oynadığı her dizi beni teereddüte düşürür kadının adam gibi tutmuş bir tane projesi yok.