Gülizar Dizisi Kartal (Engin Hepileri) Kimdir ?

Burak 09 Şub 2018 Gülizar  0

Gülizar Dizisi Kartal Kim ? Gerçek Adı Yaşı Boyu Kilosu ? Biyografisi

Çağan Irmak ile daha öncede bir arada aynı projede bulunan Engin Hepileri yine bir Çağan Irmak projesi olan Gülizar dizisi ile ekranlara dönüyor. Dizinin 4. bölümü ile kadroya katılan oyuncu dizide Kartal isimli karaktere hayat veriyor. Merak edenler için Engin Hepileri’yi yakından tanıyalım.

Engin Hepileri Kimdir ?

3 Mart 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde orta öğrenimini tamamlayan Hepileri tiyatro ile de bu yıllarda tanıştı ve henüz lisedeyken 4 devlet tiyatrosu oyununda yer aldı.

2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında Şehrazat ve Ölümsüzler gibi tiyatro oyunlarında yer almıştır. 2002 -2005 yılında yine İstanbul Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine yüksek lisans yapmıştır. Halen 1998 yılında katıldığı Kent Oyuncuları tiyatrosunda oyunculuk yapmanın yanı sıra “Israel Horowitz ” isimli oyunu yöneterek yönetmenlik kariyerini de başlatmıştır.

Ayrıca 2011-2012 yıllarında TRT Okul kanalında “Kültür-Sanat ” isimli programı sunmuştur. Oyuncu ayrıca seslendirme sanatçılığıda yapmaktadır. 2015 yılında Kara Ekmek isimli dizide başrolde yer almıştır. Kendisi gibi oyuncu olan Beyza Şekerci ile evlidir.

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.