Güldüy Güldüy Show Çocuk Esat Kimdir ? Esat Polat Güler

Show Tv ekranlarında beğenilerek izlenen programda gün geçtikçe seyircinin ilgisi çoğalmıştır. Her hafta Cuma günü saat 20.00 da başlayan program Güldüy Güldüy Show Çocuk şuanda sezon finalin dedir. Güldüy Güldüy Show Çocuk ekranlarında yayınlanan skeçler asıl büyüklerin yaptığı programın çocuk versiyonunu yapmaktadırlar. Sunucusu Ali Sunalın Kardeşi Ezo Sunaldır.

Güldüy Güldüy Show Çocuk Esat Kimdir ?

Asıl adı olan Esat Polat Güler 14.10.2007 doğumludur. 10 yaşına ayak basacak olan Esat  aslen Diyarbakırlı’dır. Güldüy Güldüy Show Çocuk daki konuşma aksamı da zaten memleketini belli ediyor. Eğitim hayatı ise devam etmektedir. Ortaokula gidecek olan Esat Şu anda ailesi ile İstanbul da yaşamaktadır. Dizide ki rolü ise bazen Bilal bazen ise Şevket’dir. Aynı zamanda Youtube kanalı bulunan esat ordanda bir miktar para kazanmaktadır. Youtube da ki kanalında ise eğlenceli içerikler paylaşmaktadır. Kanal linki Sitemiz dedir.

Güldüy Güldüy Show Çocuk Esat’ın Youtube Kanalı :

https://www.youtube.com/channel/UCiWvF2ZokkUKWsNzwnzPbpw

dizibilgi google play

Güldüy Güldüy Show Çocuk Esat Kimdir ? Esat Polat Güler (2 Yorum)

  1. Yav sitede çocukla tanistik esat sandim konuşmasi ayni tip hik demis burnundan dusmus ismi muhamet miş görürsem sorucam omu diye