Güldür Güldür Show Neden TV 8′ Geçti ?

Burak 11 Ağu 2018 Güldür Güldür  0

Güldür Güldür Show Neden TV 8′ Geçti ? Neden Kanal Değiştirdi ?

Güldür GÜldür Shot programı Tv 8 e transfer oldu. Birbirinden yetenekli oyuncularıyla izleyenleri kahkahaya boğan program Güldür Güldür Show kanal değiştirdi. Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve tekrarları bile izlenme rekorları kıran program Kanal yönetimiyle anlaşamadığı için Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Tv8 kanalına geçti. Daha önce de bir çok kanal değiştiren program tv ekranlarında yayın hyatına başlamış da sonra Star ve Fox tv ekranlarında yer almasının ardından Show Tv ye geçmiş ve en iyi başarısını bu kanalda elde etmişti.

Ali Sunal daha önce programın Eylül ayına yetilmeyceğini söyleyerek Shpw Tv den Ocak ayına kadar müsade istemişti. Show Tv bunu kabul etmeyince program Tv 8 kanalı ile anlaştı. Program Kasım aynın sonlarından itibaren yen kanalında izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

Öte yandan programın oyuncu kadrosunda da değişiklikler yaşandı. Son olarak Özge Borak programdan ayrıldığını açıklamıştı. Güldür Güldür’e Özge Borak’ın yerine iyi bir oyuncu transferi yapılacağı açıklandı. Bu isim daha önce konuk oyuncu olarak yer alan isimlerden biri olabilir. Zira dana önce de Güldür GÜldür Show’a konuk oyuncu olarak gelen ve performansı beğeni toplayan isimler programın kadrosuna dahil oldu.

Programa son olarak Ecem Erkek ve Mahir İpek gibi isimler katılmış ve programın karosunu güçlendirmişti. Bakalım yeni sezonda Güldür Güldür’ün akıbeti ne olacak bekleyip göreceğiz.

Güldür Güldür Show En Komik Anlar

Güldür Güldür Show Kanal mı Değiştiriyor? Ne Zaman Başlayacak?
Güldür Güldür Show Geçen Sezonun Hiç Yayınlanmamış 185. Bölümü İle 20 Temmuz Cumartesi 20.00’de Show TV’de
Güldür Güldür Show 2019 Sezon Finali Ne Zaman?
Güldür Güldür 2018 – 2019 Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor ? Güldür Güldür Yeni Sezon Ne Zaman ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir