Güldür Güldür Show Ne Zaman Sezon Finali Yapacak 2017

Burak 18 May 2017 Haberler  0

Show Tv ekranlarında 2. sezonu ile ekranlara gelen Güldür Güldür Show programı kısa bir sezon finali yapacak ve 2017 2018 yeni sezonunda tekrar yeni bölümleri ile ekranlarda olacak. Güldür Güldür Show sezon finali yaptıktan sonra geçen sezon yaz aylarında olduğu gibi çocukların yer aldığı Güldüy Güldüy Show ekranlarda olacak. Güldür Güldür Show sunucusu Ezo Sunal Kimdir? Detaylar için[saributon] tıklayınız[/saributon]

Güldür Güldür Show Sezon Finali Ne Zaman?

Güldür Güldür Show’un sezon finali tarihi ise belli oldu. Güldür Güldür Show 153. bölümü ile 22 haziran 2017 cuma günü sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. 9 haziranda ise Güldüy Güldüy Show ekranlarımızı süslemeye başlayacak.

Güldür Güldür Show geçen sezonda 26 haziran cuma günü 118. bölümü ile sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti; yeni sezona ise 28 ekim 2016 cuma günü başlamıştı. Güldür Güldür Show ne yazık ki yeni sezonda eski sezonuna rağmen oldukça reyting kaybetse de Show Tv ile özdeşleştiği için yeni sezon onayını aldı; ancak 2017 2018 sezonunda reytinglerini yükseltmezse sezon sonunu göremeyebilir.

Diğer taraftan Güldür Güldür Show artık aynı konsept ile program yağtığı için izleyicilere artık o tarz komedi oldukça sıkıcı gelmeye başladı; kendimden örnek verecek olursam eskiden çok sevdiğim bir skeci artık izlemeye dayanamıyorum; zira değişen hiç bir şey yok.

Beşiktaş Eğlence Kültür Merkezi BKM’nin katkıları ile ekranlara gelen Güldür Güldür Show  inşallah yeni konular ile 3. sezonu ile ekranlarımıza çıkmayı başarır.

Güldür Güldür Show 151. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Detaylar için[mavibuton] Tıklayınız[/mavibuton]

Güldür Güldür Show Sezon Finali Fragmanı 153. Bölüm 22 Haziran

Sezon finali fragmanı şuanda yayınlanmadı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.