Güldür Güldür Show Ne Zaman Final Yapacak 2016

Güldür Güldür Show Programı Sezon Finali Tarihi 

1

Show Tv ekranlarının sevilen komedi programı Güldür Güldür Show’un ne zaman ekranlara veda edeceğini sizlere açıklayacağız bu konumuzda.

Ay evet çok komik ancak artık sıktı der gibi olduğunuzu duyar gibiyim. Bu yorumu nerden çıkarıyorum.Öncelikle bende Güldür Güldür Show fanlarındanım ve hem kadrosunu hem skeçlere bayıolıyorum; ancak 2013 yılından beri de artık 4 sezondur benzer şeyler izlediğiminde farkındayım. Son olarak Güldür Güldür Show 2015 sezonun başında ortlama 5 reyting alırken şimdilerde ortalama 3.5 reyting alabiliyor.

Ekranların sevilen programlarından Güldür Güldür Show 2016 yaz sezonunda ara vermeden yayınlanmaya devam edecek.

Güldür Güldür Show Ne Zaman Bitecek

Şuanda Güldür Güldür Show’un final tarihi ile ilgili kesin açıklanmış bir tarih bulunmamakta; ancak Güldür Güldür Show’un reytingleri günden güne düşmekte. Aynı zamanda Güldür Güldür Show’un oyuncuları da ünlenmekte ve teklif yağmakta. Özellikle Şevket karakterine hayat veren Çağlar ÇORUMLUYA dizi teklifleri yağmakta.

Her ne kadar Güldür Güldür Show devam edecek olsa bile oyuncu kadrosundan çok kişiyi kaybedecek gibi duruyor. Nitekim biz bunu Bkm Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar programında da yaşamıştır. Yapımcı Bkm film artan maliyetleri öne sürüp final kararı almıştı.

 Güldür Güldür Show Fotoğrafları Resimleri

Güldür Güldür Show Son Bölüm Fragmanı

READ  Güldür Güldür Show Ne Zaman Sezon Finali Yapacak 2017

Güldür Güldür Show Ne Zaman Final Yapacak 2016 (1 Yorum)

  1. Ben güldür güldür show’u izliyorum ve oyuncuları çok sevimli çok şekerler ben çok seviyorum onları