Güldür Güldür 2018 – 2019 Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor ? Güldür Güldür Yeni Sezon Ne Zaman ?

Güldür Güldür 2018 – 2019 Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Güldür Güldür Show programı geçen sezon ekranların en çok izlenen programlarından biri olmayı başardı. Tiyatro sahnesinde çekimlerin gerçekleşmesi ve programın maliyetinin düşük olması sayesinde hem yapımcı firma hem de kanal oldukça ciddi gelir elde etmeyi başardı. Programı transfer etmek için büyük kanallar sıraya girse de Ali Sunal yaptığı açıklama ile söylentilere son noktayı koydu ve programın Tv 8 ekranlarında yayın hayatına devam edeceğini açıkladı.

Gülgür Güldür Yeni Sezon 184. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak ?

Güldür Güldür Show geçen sezon 12 Haziran’da gerçekleştirdiği sezon finali ile yayın hayatına ara vermişti. Normal şartlarda program Ekim ayının başlarında izleyici karşısına çıkmayı planlıyordu. Geçen sezon da 153. Bölümü ile Ekim ayının ilk haftasında ekranlardaki yerini almıştı. Fakat yapılan açıklama ile bu sezon Güldür Güldür’ün yeni sezona rotarlı başlayacağı açıklandı.

2018 – 2019 sezonu Güldür Güldür Show üç ay gecikmeli başlayacak. Bu gecikmenin nedni ile ilgili henüz bir açıklama yapılmazken bu gecikmenin nedeninin programın TV 8 ekranlarına transferi nedeniyle yaşandığı söylentiler arasında.

Güldür Güldür Neden Yok Neden Başlamadı ?

Eylül ayında diziler bir bir ekrandaki yerlerini alırken Güldür Güldür Show açıklanmayan bir nedenden dolayı yayına Kasım – Aralık aylarında başlayacak. Bu durumun porgramın reytinglerine nasıl yansıyacağı ise şimdilik merak konusu. Programda ayrıca kadroda da değişiklikler yaşanacak. Zira programın önemli oyuncularından İrem Sak Güldür Güldür Show’dan ayrıldı.

Güldür Güldür Yeni Sezonda Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Güldür Güldür 2018 – 2019 Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor ? Güldür Güldür Yeni Sezon Ne Zaman ? (18 Yorum)

  1. bence ali cok cok gereksiz yerlerde zile basiyor..aslinda ne zaman ve ne amacli zile basrsa bassin cok gerksiz diye dü$ünüyorum.her$eyden evvel oyuncunun motivasyonunu zedeliyor oyun zevkini ve konsetrasyonunu bozuyor birde $öyle oynayin veya yapin diye verdigi takdiklar asla asla asla oyuncuda ve seyircide yer bulmuyor..bu durumlar cok cok rahatsiz edici..ve ben inaniyorumki grupdan ayrilanlar alinin bu dengesizligi yüzünden ayriliyor..ali kendini cok cok cok ön planda tutuyor..bence daha cok ayrilan olcak..

  2. fetocu dediğiniz kanallar sürekli izlediğiniz kanallar olmasın fox israil kanalıdır kafanız bukadar calışıyor

  3. Bi fetocu tv 8 eksikti orda ne isi var..gurdur gurdurun..acun demek feto demwk hala anlamadiniz mi…

  4. Güldür güldür show neden fox tv de devam etmiyor yada en azından şimdiye kadar olduğu gibi Show tv de devam etsin lütfen birde oyuncularınızı değiştirmeyin geçen sezon yeni giren oyuncuları kusura bakmayın ama hiçmi hiç beğenmedim tabiki yinede seçim sizin Ali Sunal seyircinin isteklerine kulak verirseniz memnun oluruz saygılar Ali Sunal bey teşekkürler Saygılar

  5. sow t v de istıyoruz biz aliştık birde oyuncular deşmesin bu ne ya benim şahsı fıkrım

  6. Programınızı, ilgiyle takip edenlerdeniz.Ama ne rötarlı başlamanızı, ne de ayrılan arkadaşları anlayabiliyoruz.Ali Bey size güvenimiz tam.lütfen tüm kadro ile sizleri ekranlarda bekliyoruz.sevgiler.

  7. Nedense bu sitenin haberleri yalan çıkıyor… tv8 geçmiyor show tv”de kalıyorççççççççççç.ç………..ç

  8. güldür güldür bitmesin nerde olsun izlerim ben azerbaycandan Bahar en sevdiyim komedi show @guldurguldur onuru’da ayrı seviyorum @onurbuldu