Gülcemal Dizisi Oyuncuları Tam Liste

/ 1 Mart 2024 / 8 views / yorumsuz
Gülcemal Dizisi Oyuncuları Tam Liste

MF yapımın üstlendiği Gülcemal dizisi, senaryosunu Eda Tezcan’ın yazdığı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Murat Ünalmış, Melis Sezen ve Serkan Çayoğlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, Bursa’da yaşayan Gülcemal ve annesi arasındaki mücadeleyi anlatacak. Gülcemal dizisi, 6 Mayıs 2023 Perşembe akşamı Fox TV’de seyirciyle buluşacak ve yönetmenliğini ünlü yönetmen Yusuf Pirhasan üstlenecek.

Sıradan bir kasaba hayatının sırlarla dolu öyküsünü anlatan Gülcemal dizisi, başarılı oyuncu kadrosu ile de büyük beğeni toplamaktadır. Gülcemal oyuncuları arasında usta oyuncuların yanı sıra genç yetenekler de yer almaktadır. İpek Ayaz Kortunç, Evren Duyal, Yiğit Anıl Dinkçi, Hatice Şendil, Selen Güney, Gökçem Çoban gibi birbirinden yetenekli isimler, Gülcemal oyuncu kadrosunu oluşturmaktadır. Dizinin hikayesi kadar oyuncularının da performansı izleyiciler tarafından takdirle karşılanmaktadır. Gülcemal oyuncu listesi, Türkiye’nin önde gelen menajerlik şirketleri tarafından temsil edilen, başarılı ve yetenekli isimlerden oluşmaktadır.

Gülcemal Dizisi Oyuncu Kadrosu

Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak olan Gülcemal dizisi, konusu kadar oyuncuları ile de dikkat çekiyor. Bursa’da yaşayan Gülcemal ve annesi arasındaki mücadeleyi anlatan dizi, birbirinden başarılı oyuncuları kadrosunda barındırıyor. Gülcemal oyuncuları arasında yer alan isimler, uzun yıllardır televizyon ve sinema sektöründe kendilerini kanıtlamış isimlerden oluşuyor. Dizide yer alan oyuncuların performansları, Gülcemal’in hikayesine ayrı bir boyut kazandırıyor. İşte güncel Gülcemal oyuncu kadrosu:

Murat Ünalmış

Gülcemal dizisinin başrol oyuncusu Murat Ünalmış, 23 Nisan 1981 tarihinde Kayseri’de doğdu. Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Ünalmış, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimi aldı. Hayat Bağları dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Ünalmış, 187 cm boyunda ve 84 kg ağırlığındadır. Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başrol oynayan Ünalmış, Deli Gönül, Sevda Kuşun Kanadında, Sebdülbahir 32 Saat, İnadına Yaşamak, Rüzgar ve Kasaba gibi yapımlarda da rol almıştır.

Gülcemal Başrol Kimdir?

Gülcemal, yıllar önce annesi tarafından terk edilmiş ve hayatının her şeyi elinden alınmış bir adamdır. Ancak şimdi intikam almak için geri dönmüştür ve artık masum bir çocuk değil; Bursa’nın en güçlü adamı olarak tanınmaktadır. Gülcemal, annesinden intikam almak için geri dönerken, nişanlısı Mert ile birlikte olan Deva’ya aşık olur.

Melis Sezen

Melis Sezen, 1993 yılında İstanbul’da doğmuş ve şu anda 30 yaşındadır. Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünden mezun olan Sezen, Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Son zamanlarda ise Sevgili Geçmiş ve Leke gibi popüler dizilerde başrolde yer almıştır. Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakteri ile de izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Sezen, iş adamı Mehmet Uygun ile birliktedir ve 1.69 metre boyunda ve 54 kilo ağırlığındadır.

Gülcemal Deva Kimdir?

DevaGülcemal dizisinin önemli karakterlerinden biridir. Mert’in nişanlısı olarak hayatına devam eden Deva, Zafer’in atölyesinde çalışmaktadır ve Bursa’nın en başarılı dokuma ustalarından biridir. Gülcemal ile ilk karşılaşmalarında aralarında nefret dolu bir bağ kurulmuştur, ancak zamanla aralarındaki hisler değişir ve büyük bir aşka dönüşür. Deva’nın hayatı Gülcemal’in geri dönüşüyle tamamen değişecektir. Bu karşılaşma, Deva’nın geçmişiyle yüzleşmesine ve kendini sorgulamasına neden olacaktır.

Edip Tepeli

Gülcemal dizisi ile bir kez daha ekranlarda boy gösterecek olan Edip Tepeli, Mert karakteri ile seyircilerin karşısına çıkacak. 1989 yılında İzmir’de doğan oyuncu, 34 yaşındadır ve Ayşecan Tatari ile evlidir. 180 cm boyunda ve 75 kg ağırlığında olan Tepeli, Sefirin Kızı dizisinde canlandırdığı Kavruk karakteri ile izleyicilerin sevgisini kazanmıştı. Daha sonra Destan dizisinde başrol deneyimi yaşayan oyuncu, Gülcemal dizisinde Mert karakteriyle seyircilerin karşısına çıkacak.

Gülcemal Mert Kimdir?

Elit hayatı ve başarılı iş hayatı olan Mert, nişanlısı Deva’ya aşık olmuştur ancak geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Gülcemal’ın kız kardeşi Gülendam ile yaşadığı bir kaçamağın sonucunda hamile kalmıştır. Mert bu durumla başa çıkmak için zorlu bir mücadele verir. Zira Mert, bu durumun hem nişanlısı Deva hem de Gülcemal’ın tepkisini çekeceğinin farkındadır. Bu sırada Gülcemal ve Mert karakteri arasında da beklenmedik bir ilişki başlar ve olaylar daha da karmaşık hale gelir.

Nilay Erdönmez

Nilay Erdönmez, Gülendam karakteri için senaryoda yapılan değişiklikler sonrasında İlay ERKÖK yerine seçilmiştir. 12 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul’da doğan Nilay Erdönmez, şu anda 37 yaşındadır. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan Nilay Erdönmez, daha önce Kardeş Çocukları dizisinde Cansel karakterine hayat vermiş ve izleyiciler tarafından çok sevilmiştir. Hizmetçiler dizisinde Gülseren karakterini canlandıran oyuncu, son olarak Gülcemal dizisi ile Gülendam olarak izleyicilerin karşısına çıkacaktır.

Gülcemal Gülendam Kimdir?

Gülendam, Gülcemal’in kardeşi olarak tanıtılır. Mert ile bir gece geçirir ve bu birliktelik sonucunda hamile kalır. Mert’e karşı büyük bir aşk beslemektedir ve ona tutkulu bir şekilde bağlıdır. Kendini sevilmeyen biri olarak hissetmektedir ve bu duygu onu karanlık bir yerde hapsediyor gibi hissettirir.

Ayda Aksel

Ayda Aksel, Gülcemal dizisinde Zafer karakterine hayat verecek. Kendisi daha önce Baba dizisinde Fazilet karakterini canlandırmıştı. Ayda Aksel ayrıca Hercai, Gülperi, Poyraz Karayel ve Zengin Kız Fakir Oğlan gibi dizilerde de rol almıştır.

Selen Güney

Selen Güney, 23 Ocak 1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlkokul ve ortaokul eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra lise eğitimini ise İzmir’de aldı. Eğitim hayatına İstanbul’da İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde başlayan Selen Güney, bir süre sonra eğitimine ara vererek oyunculuk kariyerine odaklandı.

Oyunculuk kariyerine 2015 yılında Kocamın Ailesi adlı dizi ile başlayan Güney, ardından Hayat Bazen Tatlıdır, Kızım, Kuzgun, Ya İstiklal Ya Ölüm, Bir Aşk İki Hayat gibi birçok dizi ve filmde rol aldı. 2021 yılında ise başrollerinde Cansu Dere, Metin Akdülger ve Melis Sezen gibi oyuncuların yer aldığı Sadakatsiz dizisindeki Derin karakteri ile büyük beğeni topladı. Son olarak Gülcemal dizisinde Zafer karakterinin genç halini canlandırmaktadır.

Gülcemal Zafer Kimdir?

Zafer, Deva’nın annesi ve Gülcemal’in kayınvalidesi olarak dizide yer almaktadır. Yıllar önce eşi ve oğluyla birlikte Türkiye’den ayrılmış ve Fransa’da yaşamıştır. Ancak eşi öldükten sonra Türkiye’ye geri dönmüştür. Zafer, kızına ve damadına sert davranan bir karakter olarak tanımlanmaktadır.

Burak Can

Burak Can, Gülcemal dizisinde Armağan karakterini canlandırmaktadır. İstanbul doğumlu olan oyuncu küçük yaşlarından itibaren oyunculuk eğitimi almış ve İstanbul Aydın Üniversitesi Drama Ve Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 176cm boyunda ve 65kg olan Burak Can, daha önce Kuzey Yıldızı: İlk Aşk, İçimdeki Fırtına, Yılanların Öcü, Darısı Başımıza gibi yapımlarda da rol almıştır.

Gülcemal Armağan Kimdir?

Armağan karakteri, Gülcemal’in çocukluk arkadaşıdır ve onunla yakın bir dostluğu vardır. Gülcemal’in sıkıntılarına hep kulak veren ve ona destek olmaya çalışan Armağan, karanlık bir geçmişe sahiptir. Daha önce yaptığı yanlış tercihler ve hatalar yüzünden sıkıntılı bir dönem geçirmiştir ve bu geçmiş onun hayatını hala etkilemektedir.

Gülcemal dizisi Armağan, bir dönem uyuşturucu bağımlılığı yaşamış ve bu bağımlılık yüzünden çok zor günler geçirmiştir. Ancak zamanla bu bağımlılıktan kurtulmuş ve hayatına yeni bir yön vermiştir. Ancak geçmişi onu hala takip etmektedir. Armağan’ın eski bağlantıları, onun hayatına tekrar girerek Gülcemal ve çevresindekileri de tehlikeye sokacaktır. Armağan, karanlık geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalacak ve dostluğu için Gülcemal’in hayatını kurtarmaya çalışacaktır.

Atilla Şendil

Atilla Şendil, Türk oyuncular arasında önde gelen isimlerden biridir. Eskişehir doğumlu olan Şendil, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda uzun süre görev almıştır. Uzun yıllar sahne tecrübesi edinen Şendil, televizyon dünyasında da başarılı işlere imza atmıştır. Fikret karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Atilla Şendil, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki performansı ile geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Leyla İle Mecnun ve Güllerin Savaşı gibi başarılı yapımlarda da rol almıştır. Atilla Şendil’in oyunculuğu, samimi ve doğal bir tarzıyla izleyiciler tarafından beğeni toplamaktadır.

Gülcemal Halil Usta Kimdir?

Halil İbrahim usta Deva’nın babası olarak bilinir. Kendisi bir dokuma ustasıdır ve Zafer Hanım’ın yanında çalışarak başarılı işlere imza atmıştır. Ancak, çeşitli nedenlerle biriken borçları yüzünden oldukça zorlu bir ekonomik durumla karşı karşıyadır. Gülcemal Halil İbrahim usta kızı Deva için elinden geleni yapmaktadır ve onun geleceğini garanti altına almak için mücadele etmektedir. Karakterine verdiği derinlik ve duygusal performansı ile Atilla Şendil’in oyunculuğu izleyiciler tarafından takdirle karşılanmaktadır.

Cahit Gök

Cahit Gök, Türk oyunculuk dünyasının saygın isimleri arasında yer almaktadır. İstanbul doğumlu olan Cahit Gök, Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuğa yönelmiştir. İlk olarak 2006 yılında yayımlanan Acı Hayat dizisinde küçük bir rol almıştır. Daha sonra Ezel, Karadayı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Urfalıyam Ezelden, Siyah Beyaz Aşk ve Vatanım Sensin gibi birçok önemli yapımda rol almıştır. Cahit GökVefa karakteri ile Gülcemal dizisinde izleyicilerle buluşacak. Vefa, Gülcemal’in yakın dostu ve ona her zaman destek olacak bir karakterdir.

Gülcemal Vefa Kimdir?

Vefa, Gülcemal’in uzun yıllardır sağ kolu ve en güvendiği adamıdır. Kendisi sadakatli ve güvenilir biri olarak bilinir ve Gülcemal’in işlerindeki en büyük destekçisidir. Ayrıca, Gülcemal’in sırlarını en iyi bilen kişilerden biridir ve ona karşı büyük bir bağlılık duymaktadır. Ancak Vefa’nın sadece iş hayatındaki bağlılığı Gülcemal’e olan hislerini yansıtmamaktadır. Gülendam’a karşı özel bir ilgi duyan Vefa, ona karşı bir aşk beslemektedir. Ancak bu hislerini dile getirmekte zorlanmaktadır ve Gülendam’a açıklayamaz. Bu nedenle, kendisini Gülendam’ın yakın arkadaşı olarak konumlandırmakta ve ona karşı olan duygularını gizli tutmaya çalışmaktadır.

Yiğit Anıl Dinkci

Yiğit Anıl Dinkci, 25 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Annesi Tülin Dinkci de kendisi gibi oyuncudur. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde eğitim almış ve mezun olmuştur. Daha sonra oyunculuk kariyerine yönelen Dinkci, Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yayımlanan “Ufak Tefek Cinayetler” dizisi ile yaşamıştır. Daha sonra “Kuzgun” ve “Mucize Doktor” gibi dizilerde de yer almıştır. 2021 yılında ise “Bir Başkadır” dizisindeki Kürşat karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Yiğit Anıl Dinkci son olarak Gülcemal dizisinde Mustafa karakteri ile seyircinin karşısına çıkmaktadır.

Gülcemal Mustafa Kimdir?

Zengin iş adamı Mustafa Zafer’in hayatına giren genç ve güzel kadın, Zafer’in ikinci eşi olarak evlenmiştir. Fakat güçlü kişiliği ve istekleriyle çevresindekileri rahatsız eden Mustafa, bir süre sonra eşiyle sorunlar yaşamaya başlamıştır. Kendisini terk edip Gülcemal ile birlikte yaşamaya karar veren eşi ve kız kardeşini bırakan genç kadın, sonunda Mustafa’nın cazibesine kapılarak ona kaçmıştır. Ancak ne yazık ki, Mustafa da Gülcemal’i öldürdüğü gibi, ikinci eşi ve ailesine de acımasızca davranmıştır. Bu trajik olayın ardından, genç kadının kaderi tamamen değişmiş ve hayatı alt üst olmuştur.

Sema Keçik

Gülcemal dizisinde önemli bir rol üstlenen Sema Keçik, Türk tiyatro ve sinema dünyasının tanınmış oyuncularındandır. 4 Ekim 1965 tarihinde Ağrı’da doğan Keçik, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Uzun yıllar boyunca çeşitli tiyatro oyunlarında sahne almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2009 yılında yayımlanan Bir Bulut Olsam dizisi ile yaşayan Sema Keçik, sonrasında Kırmızı Oda, Yeni Gelin, Aşk Yeniden, Muhteşem Yüzyıl gibi pek çok başarılı projede yer almıştır. Oyunculuğu ve karakterlerine verdiği derinlikle izleyiciler tarafından büyük takdir toplamaktadır.

Meltem Akçöl

Meltem Akçöl, genç yaşına rağmen oyunculuk kariyerine hızlı bir giriş yapmıştır. İlk oyunculuk deneyimini Duy Beni dizisinde yaşayan Akçöl, performansıyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. 1.66 metre boyunda ve 48 kilo ağırlığında olan oyuncu, fiziksel özellikleriyle de dikkat çekmektedir. Henüz oyunculuk eğitimine devam etmese de ilerleyen zamanlarda bu alanda kendini geliştirmeyi planlamaktadır. Televi Menajerlik ajansının oyuncusu olan Meltem Akçöl, Gülcemal dizisinde İpek karakterini canlandıracak ve bu projede önemli bir yer edinecektir.

Gülcemal İpek Kimdir?

Meltem Akçöl, Gülcemal dizisinde İpek karakterini canlandırmaktadır. İpek, Deva ailesinin kızıdır ve aynı zamanda Halil İbrahim’in yeğeni olarak da bilinmektedir. Kardeşi Deva’nın çevresindeki olaylara karşı meraklı ve tetikte olan İpek, kendini çevresindeki kişilere kanıtlamaya çalışmaktadır. Meltem Akçöl’ün oyunculuğu ve karakterine verdiği canlılık izleyiciler tarafından takdir edilmektedir.

İpek Ayaz Kortunç

İpek Ayaz Kortunç, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olan genç bir oyuncudur. 1 Ocak 1985’te dünyaya gelen İpek Ayaz Kortunç, 1.63 metre boyunda ve 68 kilo ağırlığındadır. Oyunculuk kariyerine tiyatro oyunlarıyla başlayan İpek Ayaz Kortunç, Medeni Hali Kadın, Tersine Dünya gibi oyunlarda rol almıştır. Daha sonra televizyon dünyasına adım atan oyuncu, Masumlar Apartmanı ve Kasaba Doktoru gibi yapımlarda yer almıştır. Gülcemal dizisinde Canan karakterini canlandıracak olan İpek Ayaz Kortunç, izleyicilerin karşısına yeni bir rolle çıkacak.

Gülcemal Canan Kimdir?

Gülcemal Canan, Gülcemal’in konağındaki emektar hizmetlisidir ve uzun yıllardır Gülcemal’in yanında çalışmaktadır. Sadık ve çalışkan bir karakter olan Canan, Gülcemal’in her isteğini yerine getirir ve ailesine adanmış bir hayat yaşar. Ancak zaman zaman konağın sırlarından ve olaylarından etkilense de işine odaklanmayı başarır.

Nilüfer Açıkalın

Nilüfer Açıkalın, İstanbul’da doğmuş ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Uzun yıllar tiyatro sahnelerinde çalışan tecrübeli oyuncu, 1988 yılında yayımlanan Ada filmi ile ilk kez sinema dünyasına adım atmıştır. Yeşilçam, Çıplak, Benim Hayatım gibi birçok yapımda rol almış olan Açıkalın, son olarak Gülcemal dizisinde Gara Ana karakterini canlandırarak izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Kendisi, oyunculuğu ile adından sıkça söz ettiren bir sanatçıdır.

Gülcemal Gara Ana Kimdir?

Nilüfer Açıkalın, Gülcemal ve Gülendam’ın manevi annesini canlandırmaktadır. Gara Ana karakteri, her iki kız kardeşin çocukluğunda onlara bakmış ve onlara sıcak bir yuva sunmuştur. Gara Ana’nın sevgi dolu ve koruyucu karakteri, Gülcemal ve Gülendam’ın hayatındaki en önemli figürlerden biridir. Onların hayatındaki bu büyük yeri nedeniyle, Gülcemal ve Gülendam Gara Ana’yı gerçek anneleri gibi sevmekte ve saygı göstermektedirler.

Sabahattin Yakut

Gülcemal dizisinin başarılı oyuncularından Sabahattin Yakut, 7 Haziran 1981 yılında Manisa’da doğmuştur. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan Yakut, 1.79 metre boyunda ve 78 kilogram ağırlığındadır. İlk kez Jin adlı sinema filmi ile kamera karşısına geçen Sebahattin Yakut, son zamanlarda Kardeşlerim, Yalnız Kurt ve Mutlu Aile Tablosu gibi yapımlarda da yer almıştır. Gülcemal dizisi ile birlikte Emrullah karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkan Sabahattin Yakut, performansıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Gülcemal Emrullah Kimdir?

Gülcemal Emrullah, Zafer’in sağ kolu ve mali danışmanı olarak onun yanında önemli bir rol oynamaktadır. Gülcemal’in köyünde bulunan dokuma atölyesinde de aktif bir şekilde çalışan Emrullah, hem işletmenin yönetiminde hem de köy halkı arasında saygın bir konuma sahiptir. Ancak, işlerin beklenmedik şekilde kötüye gitmesiyle birlikte Emrullah da kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulacaktır.

Gökçem Çoban

Gökçem Çoban, Yasemin Bulut menajerlik oyuncusu olarak bilinen ve Gülcemal dizisinde Semra karakterini canlandıracak olan bir oyuncudur. Kariyerine korku filmleri ve drama dizileri ile başlayan Gökçem Çoban, Ecinni 3: Sessiz Çığlık adlı korku filmi ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Gülcemal dizisindeki performansıyla ününü arttırması beklenen genç oyuncu, başarılı bir kariyer yapma yolunda ilerlemektedir.

Gülcemal Semra Kimdir?

Gülcemal Semra, Canan’ın konağında çalışan bir hizmetlidir. Dizide sıcakkanlı ve iyimser bir kişiliği olan Semra, diğer karakterlere destek veren bir rol üstlenmektedir. Semra’nın geçmişi hakkında ise henüz dizi tarafından detaylı bilgi verilmemiştir. Ancak karakterin dizinin ilerleyen bölümlerinde daha fazla özellik ve detay kazanması beklenmektedir.

Melike Küçük

Melike Küçük, Gülcemal dizisinde yer alan bir çocuk oyuncudur ve Narin karakterini canlandırmaktadır. Daha önce Yalancılar ve Mumları ile Menajerimi Ara gibi dizilerde de rol alan Melike Küçük, yeteneğiyle dikkat çekmektedir. Gülcemal dizisinde de performansıyla beğeni toplamaktadır. Narin karakteri, dizinin ana karakterlerinden biri olan Gülcemal’in yeğenidir ve onun hikayesinde önemli bir yer tutmaktadır.

Gülcemal Narin Kimdir?

Narin, Gülcemal’in yeğenidir ve dizi boyunca hayatındaki zorluklarla mücadele ederken, aynı zamanda ailesine ve çevresine sevgi dolu bir şekilde yaklaşır.

Samet Kaan Kuyucu

Samet Kaan Kuyucu, 1995 yılında Gaziantep’te doğmuştur. Oyunculuk eğitimini Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı’nda almıştır. Yakışıklı oyuncu, ilk kez 2018 yılında yayınlanan “Çarpışma” dizisiyle ekranlara adım atmıştır. Ardından “Aşk 101”, “Ah Nerede”, “Baba”, “Çember” gibi yapımlarda da rol almıştır. Son olarak, Samet Kaan Kuyucu, Gülcemal dizisinde Mert karakteriyle yer alacak.

Gülcemal Mert Kimdir?

Mert, Gülcemal’in üvey kardeşi ve Zafer’in oğludur. Bir trafik kazası sonucu tekerlekli sandalyeye mahkum kalmıştır ve hayatını bu şekilde sürdürmektedir. Ailesinin parçalanmasından dolayı zor zamanlar geçirmiştir ve kendini yalnız hissetmektedir. Ancak, Gülcemal’in ona gösterdiği sevgi ve ilgi sayesinde yeniden umutlanmaya başlamıştır.

Evren Duyal

Evren Duyal Türk tiyatrosu ve dizi/film sektöründe uzun yıllardır çalışan deneyimli bir oyuncudur. 21 Kasım 1965 tarihinde İstanbul’da doğan Duyal, 1988 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından çeşitli tiyatro oyunlarında sahne aldı ve ardından televizyon ve sinema filmlerinde de yer almaya başladı. Daha önce Kurtlar Vadisi, Yaprak Dökümü, Hayat Bilgisi, Leyla ile Mecnun, Muhteşem Yüzyıl, Cesur Yürek, Kara Sevda ve Kalbim Ege’de Kaldı gibi pek çok dizi ve filmde rol alan Evren Duyal, son olarak Gülcemal dizisinde Hatice karakterini canlandırmaktadır.

Gülcemal Hatice Kimdir?

Gülcemal Hatice karakteri, Gülcemal’in kocası Emrullah Zafer’in kardeşi ve aynı zamanda İpek Deva’nın en yakın arkadaşıdır. Güçlü ve kararlı bir karaktere sahip olan Hatice, iş hayatında oldukça başarılı bir avukattır. Ancak ailesi için her şeyi yapabilecek kadar fedakar ve duyarlıdır.

Gülcemal dizisinin başarılı oyuncu kadrosu, izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Her biri kariyerlerinde önemli adımlar atan ve performanslarıyla büyük takdir toplayan gülcemal oyuncuları arasında yer alan isimler, dizinin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. İzleyicilerin kalbinde taht kuran bu oyuncu kadrosu, güçlü performansları ve yetenekleriyle adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Gülcemal oyuncu listesi, dizi tutkunları tarafından uzun süre unutulmayacak bir başarı öyküsü olarak hatırlanacak.