Gözüm Sende Şehmus Yücel Kim? 12 Kasım Kimi Seçti?

Gözüm Sende Şehmus Yücel Kim?

gozum-sende-12-kasim-sehmuz-resmi

Bu sorunun cevabını Gözüm Sende takipçileri olarak bilmeyen yoktur. Ancak ilk defa izleyenler için damat adayı Şehmus Yücel’i tekrar kısaca tanımak gerekirse; Şehmuz Yücel 8 Ekimde katılmış Gülistan Ela ve Betül’ü eleyerek Nur Efşan ile tanışma yoluna girmişlerdi. Anlaşılan o ki Şehmuz , Nur ile anlaşamayıp tekrar 22 Ekim’de Gözüm Sende’ye tekrar katıldı. 22 Ekimdeki programda ise Çiğdem, Alara ve İrem’i eleyerek Derya’yı seçmiş ve Derya için geri dönmüştü. Fenomen kaynana adayı emine Hanım da Nur’dan dolayı bu sefer ki gelin adayı Derya için “İnşaallah Derya gibi olmaz” sözü ile temkinli yaklaşmıştı. Ancak görünen o ki Emine Hanıma gelin dayanmıyor bakalım bu sefer kimi seçecek.

gozum-sende-12-kasim-sehmuz-resmi1

 

12 Kasım’da gelecek damat adayımız kimdir? Nasıl bir gelin istiyor? Bunlara kısaca değinecek olursak ;1992 Diyarbakır Doğumlu, altı kız 3 erkek kardeşi var. Lokanta işletmecisi ailesi ve geleneklerine bağlı asla pes etmeyen kıskanç bir yapısı var. Oğlak burcudur ve oğlak burcu özellikleri taşımaktadır. Güçlü kişiliğiyle sevgiye aç birisidir. Nazlı kızlardan hoşlanmayan aşırı titiz güzel yemek yapan gelin adayı arıyor. Annesi emine hanımın onayını alacak kızın özellikleri uzun boylu fiziği güzel aynı zaman da iç güzelliği olan saygı olan özellikle tırnakları uzun olmayan bir aday arıyor.Nur ile sıkıntılı bir tanışma sonrası olumsuz sonuçlanan bir görüşmeyle bitti. Kaynana Emine Hanım’a epey ağır ithamlarda bulundu. Emine Hanım anlaşılan Derya’yı da beğenmemiş. Peki Derya kendisini savunacak mı? Neler anlatacak? Nur gibi içini dökecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz.

gozum-sende-13-kasim-pazar-resmi

Derya Şehmus’u anne kuzu olduğundan ve Emine hanımın gelin aramadığını evladı Şehmus’u evlendirme niyetinde olmadığını dile getirdi. Evlerine ziyarete gittiğinde giydiği kıyafetin ve hayvanlarının Emine hanım tarafından sorun olduğunu söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gözüm Sende İpek Kimdir?5 Şubat Yarışmacısı

Şehmusa aday olarak gelen isimler Anastasia, Seda, Hatice, Begüm ve Pelin idi. İki bağlantıda tanımaya çalıştıkları adayların sayısı bu defa zor beğenen Emine Hanım’da dolayı beşti. Bakalım kimi seçecekler?

gozum-sende-20-kasim-sehmusun-adaylari-resmi

İlk bağlantıdaki ev hallerinden rahatsız olduğundan dolayı mutfağı dolabını beğenmediği için ilk elediği isim Hatice oldu. Dövmesindeki güzel bak güzel gör dikkatleri çekti. İkinci olarak Şehmus’un elediği isim çok samimi ve sempatik olduğunu ancak yabancı olmasından dolayı Anastasia oldu. Anastasia Şehmus’un çok değişikliğe açık olmadığı için bu kararından memnun olduğunu dile getirdi. Üçüncü olarak elenen ismi neden elediğini açıklarken şunları söyledi : “Eleme konusunda annemle fikir ayrılığına düştük. Annem evini düzensiz buldu.

gozum-sende-20-kasim-begum-resmi2

Son ilişkisinin bitme sebebi mesafe olması bana mantıklı gelmedi. ”  ve  Seda’yı  eledi. Dördüncü olarak ise elenen isim Pelin oldu. Neden olarak ise Şehmus “Pek samimi bulmadım. Annemin kalbini kazanmak için gelmiş gibiydi.” dedi. Begüm’ü seçti. Şehmus samimi bulduğunu ve yaşadığı hayatı beğendiğini, enerjik olduğunu söyledi. Emine Hanım ise Derya ve Nur gibi olmamasını istedi. Ve çiçeklerle geri döndü.

gozum-sende-20-kasim-begum-resmi4

Gözüm Sende 12 Kasım 1. Fragmanı

Gözüm Sende 12 Kasım 2. Fragmanı

Gözüm Sende 12 Kasım 3. Fragmanı

Gözüm Sende Şehmus Yücel Kim? 12 Kasım Kimi Seçti? (6 Yorum)

  1. Bu emine hanım bence oğluna böyle programlarda gelin arayacağına kendi kriterlerine uyan yerlerde arasın onun istediği kriterler böyle programlarda olmaz. Ayrıca ahmet Çakar ın dediğine katılıyorum bu kadını çıkarmasınlar artık ve gerçekten bu kadını bile bile oraya çıkıp kendini aşağılatan kızlarada gerçekten yazıklar olsun. Bu programı ve özellikle emine hanımın konuşmalarını kızlara karşı tavırlarını ve kızlarında kendilerini öyle aşağılatmalarını seyredince sinirlerim bozuluyor. Saygı bekleyen insan saygıda göstermelidir.

  2. Çıkarmayın şu kadını yazık bu kızlar onu bile bile oraya çıkan kızlara da yazıklar olsun sinirlerim bozuluyo kadını izlerken yuh kendini bi b..

    • Bade hanım bu konuyu atv ve gözüm send ekibine iletilmiştir. Umarım uyarılarımızı dikkate alırlar.