Gözüm Sende Neden Final Yaptı Neden Bitti?

Gözüm Sende Erken Final Yapar mı?

Gözüm Sende final resimleriAtv ekranlarında izleyicisi karşısında çıkması beklenen Gözüm Sende yarışmasının konsepti tam anlamıyla hayat kırıklığı yaşattı. Sunuculuğunu Aylin KABASAKAL’ın yaptığı Gözüm Sende yarışması konsepti oldukça sıkıcı görünüyor.

Gözüm Sende ilk bölümü ile 27 Ağustos Cumartesi 22:30 da Atv ekranlarında olacak.

Biliniği üzere damat adaylarının yüzünün gösterilmeyeceği; ancak hayatlarının, günlük aktivitelerinin ve ailesinin tanıtılacağı Gözüm Sende yarışmasında gelin adayı görmeden evleneceği adamı seçecek.

Tabi bu konsepte damat adayı hiç görmeden seçilecek; ancak  seçilen damat adayı gelin adayını beğenecek mi? Bu soru tabi çok muamma zira kendi seçilmiş olabilir; ancak evlilik çok önemli bir müessese.

Ayrıca damat adayının ailesinin ve hatta gelin adayının ailesinin de bu olaya dahil olması programı ciddi göstersede bizlere göre evlilik müessesini daha da diplere vurmaktaGözüm Sende final

Gözüm Sende Neden Bitti?

Bizde bu kadar gizem reyting için çok fazla. Türkiye’nin en gizemli yarışması sloganı ile medyaya tanıtılan Gözüm Sende yarışması bence Türkiye’nin en hızlı biten evlilik programı olacak.

Gözüm Sende evlendirme programı için şuanda alınmış resmi bir final kararı da bulunmamakta; ayrıca Gözüm Sende final tarihide bilinmemekte.

Gözüm Sende final fragmanı?

Gözüm Sende final fragmanı şuanda yayınlanmadı

Gözüm Sende Neden Final Yaptı Neden Bitti? (2 Yorum)