Gözüm Sende Murat Kimdir?Kimi Seçti?

Gözüm Sende 5Şubat Pazar günü Atv ekranlarında saat 00:05’te izleyiciyle buluşacak. Sevilen izdivaç programı Gözüm Sende geç saatlerde yayınlanmasına rağmen geniş bir kitleye hitap ediyor. Aylin Kabasakal’ın sunumuyla ekranlarda olan Gözüm Sende’de damat adayı yanında annesiyle birlikte dört gelin adayının yaşamlarını izleyip sorular sorarak onları tanıyorlar

Gözüm Sende 29.Bölümü ile tekrar karşımıza geliyor.Bu hafta Murat ve annesinin 4 kız adayını eş olarak seçmek üzere programa katıldığı yarışma birbirinden ilginç olaylarla ekranlara gelecek. Murat ve annesi Selin,İpek,Sıla,….. arasından bir kişiyi seçerek eş adayı olarak görüşmele başlayacaklar.

Gözüm Sende 29. Bölümünde eş adayını bulmak için gelen Murat ile ilgili bilgileri Programın yayın esnasında sizlere sunacağız.Ayrıca diğer kız adayları ile ilgili bilgileri de aktaracağız.Murat 1.92 boyunda spor yapmayı çok seviyor.Yemek yemeyi çok seviyor özellikle de pilavı çok seviyor.22 yaşında olan Murat Kaplan Muğla Milas’ta yaşıyor.Bodrum’da fitness antrönörlüğü yapan Murat Kaplan Üniversite öğrencisi.Küçük bir yerde yaşayan Murat mütevazi bir hayat istiyor.Murat ilk olarak Gonca’yı eliyor.

Murat ikinci olarak Selin’i seçiyor.Selin’i tavırlarından dolayı elediğini söyleyen Murat annesi ile aynı görüşte.

Murat’ın üçüncü elediği isimde Sıla oluyor.Sıla elendiğine çok şaşırıyor.Annesi ise Sıla’nın elenmesine çok üzülüyor.Sıla güzelliğiyle annesinin beğenisini alıyor.

Son olarak yarışmada İpek kalıyor.Acaba damat adayı annesi ile birlikte konuştuktan sonra İpek’e yeniden dönecek mi?İpek kendine özgüveni yüksek olduğu için Murat tarafından tercih edildi.

Ancak Murat ve annesi gelecekle ilgili planlar yapamayacaklarını düşündükleri İpek için bir daha dönmeyerek sürpriz yaptılar.

Gözüm Sende 5 Şubat Fragman

Gözüm Sende Murat Kimdir?Kimi Seçti? (1 Yorum)