Gözüm Sende Leyla Kimdir ? 12 Şubat Yarışmacısı

Gözüm Sende adlı evlendirme programında damat adaylarından çok kaynana adayları konuşuluyor.Daha önceki programlarda fenomen olan Emine Hanım hala hafızalarımızdaki yerini koruyor.Bunlardan biride Gül Hanım olacak gibi.Gözüm Sende 12 şubat programına gelen kaynana adayı Gül Hanım’ın gelin adaylarına söylediği sözler çok konuşulacak gibi. Alaycı tavırlarıyla ve çok eleştirel davranmasıyla dikkat çeken Gül Hanım gelin adaylarından nasıl bir tepki alacak merak konusu.

Gözüm Sende 12 Şubat gecesi adaylardan dördüncüsü Leyla Hanım olacak.Kaynana adayı Gül Hanım’ın eleştirilerinden nasibini alacak olan Leyla Hanım’ın mutfak lavabosunda el yıkaması ile güzelim tabakların altına serdiği masa örtüsünün uyumsuzluğu ile eleştirilerin hedefinde olacak.Gözüm Sende 12 Şubat Leyla’nın yaşı, ne iş yaptığı, nelerden hoşlandığı, damat adayı tarafından seçilip seçilmediği ile ilgili bilgileri ilerleyen saatlerde vermeye devam edeceğiz..3. elenen kişi Leyla Güler oluyor.Leyla’nın çok kıskanç olması elenme sebebi oldu

Daha önce En İyi Benim’e de katılan Leyla Güler  24 yaşında ve güzellik uzmanı. Ailesiyle yaşıyor. Aslen Bulgaristan göçmeni.

Gözüm Sende 12 Şubat Fragman