Gözüm Sende Hülya Kimdir ? 12 Şubat Yarışmacısı

Gözüm Sende 12 şubat gecesi ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.Yarışmada gelin adayları kendilerini göstermeden tanıtıyorlar. Yemek becerilerini , dolap düzenlerini, mutfaklarını, sevdiklerini, yaşantılarını ve damat adayı ve annesinin sorularını cevaplandırıyorlar.Tanıtımın ardından damat adayı ve annesi kızlardan bir tanesini belirliyor ve kalan kişi ile birlikte devam etme kararı alırlarsa damat adayı ve annesi , elindeki çiçekle sete tekrar gelip evlilik yolunda ilk adımı atmış oluyorlar.

Gözüm Sende adlı evlendirme programında damat adaylarından çok kaynana adayları konuşuluyor.Daha önceki programlarda fenomen olan Emine Hanım hala hafızalarımızdaki yerini koruyor.Gözüm Sende 12 şubat programına gelen kaynana adayı Gül Hanım’ın gelin adaylarına söylediği sözler çok konuşulacak gibi. Alaycı tavırlarıyla dikkat çeken Gül Hanım gelin adaylarından nasıl bir tepki alacak merak konusu.

Gözüm Sende 12 Şubat gecesi adaylardan ikincisi Hülya Hanım olacak.Kaynana adayı Gül Hanım’ın eleştirilerinden nasibini alacak olan Hülya  söylediği şarkı ve yaptığı İzmir köfteden dolayı eleştirilerin hedefi oldu.Gözüm Sende 12 Şubat Hülya’nın yaşı, ne iş yaptığı, nelerden hoşlandığı, damat adayı tarafından seçilip seçilmediği ile ilgili bilgileri ilerleyen saatlerde vermeye devam edeceğiz.Hülya Kayseri’de dedesiyle yaşıyor.Bir evlilik geçirmiş.Annesi ve babası ayrılmış kendisini dedesi yetiştirdi.25 yaşında olan Hülya 2. elenen kişi oluyor.Elenme sebebi ise hayat hikayesinin ortaya dökülmesi.

Gözüm Sende 12 Şubat Fragman

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gözüm Sende Berk Kimi Seçti? 24 haziran