Gözüm Sende Bora Kimdir ? Kimi Seçti ?

Gözüm Sende 12 şubat gecesi ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.Yarışmada gelin adayları kendilerini göstermeden tanıtıyorlar. Yemek becerilerini , dolap düzenlerini, mutfaklarını, sevdiklerini, yaşantılarını ve damat adayı ve annesinin sorularını cevaplandırıyorlar.Tanıtımın ardından damat adayı ve annesi kızlardan bir tanesini belirliyor ve kalan kişi ile birlikte devam etme kararı alırlarsa damat adayı ve annesi , elindeki çiçekle sete tekrar gelip evlilik yolunda ilk adımı atmış oluyorlar.

Gözüm Sende 12 şubat gecesi kız adayları belirlemek için gelen damat adayı Bora 25 yaşında,atletizm antrönörü olan Bora Karadana yediğime içtiğime çok dikkat ederim spor benim yaşam biçimim,kitap okumayı çok severim.Özgürlüğüme çok düşkünüm,rahat birisiyim.Evleneceğim kişi annemle iyi anlaşmalı diyor.

Bora’nın kimi seçeceği merak konusu ilerleyen saatlerde haberin detaylarını sunacağız.Bora İzem’i seçiyor.Ancak İzem İzmir’e gelir misin sorusuna gelemem diye cevap veriyor.Ancak Bora kurulu düzeniolduğunu ve İzmir’den ayrılamayacağını belirtiyor.Bora ve annesi İzem için dönecek mi?Bora değerlendirmeden sonra dönmeme kararı alıyor.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gözüm Sende 13 Kasım Seda Kimdir?