Gözüm Sende Alper Kimdir? Fotoğrafları Hayatı

Gözüm Sende Alper Kimdir?

Yasemin tip olarak Alper’i beğendi ama onu bulamadı ve Kadir’i Alper diye seçti

gözüm sende alperAtv ekranlarının yeni gözdesi  Gözüm Sende yarışmasının damat adaylarını tek tek tanımaya devam ediyoruz.

Alper mobilyacıdır. Hayvanları çok sevdiği için Yasemin’i seçti. Alper’in babası Samsun Terme’nin 2 dönem belediye başkanlığını yaptı. Alper 8 yıldır İstanbul’da yaşıyor.

Gözüm Sende yarışmasının ilk haftasının erkeklerinden olan Alper sportif kişiliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Eğlenceli ve dolu dolu bir yaşamı olan Alper gelin adayı kızımızın gözünde sanki bir adım önde gibi.

Gözüm Sende ilk bölümü ile 27 Ağustos Cumartesi 22:30 da Atv ekranlarında olacak. Bizde Alper’i 27 ağustos cumartesi günü tanıyacağız.

Gözüm Sende yarışmasında yarışan diğer 3 damat adayı ile ilgili bilgiler için[mavibuton] Tıklayınız[/mavibuton]Gözüm Sende Alper Fotoğrafları

Ailesi ve yaşamı ile gelin adayının gözüne girmeye çalışan Alper’in başı geçmişi ile biraz derde girebilir; zira gelin adayımız geçmişi temiz; çok kızlarla iç içe olmamış bir erkek arıyor. Özellikle gelin adayımızın annesinin tercihleri bu konuda çok net.

Gözüm Sende yarışması yeni bölümleri ile eylülde Atv’de

 

 

Gözüm Sende Alper Fotoğrafları Gözüm Sende Alper ResimleriGözüm Sende alper

Gözüm Sende yarışması yarışmacısı Alper ile ilgili bilgiler sayfamıza eklenmeye devam edecektir.Gözüm Sende Alper resimleri

 

READ  Gözüm Sende Seçici Adayı Yasemin KAPAR Kimdir 27 Ağustos