Gözüm Sende 4. Bölüm Pınar Ayşe Şilan Kimdir? Kimi Seçecek 11 Eylül

Gözüm Sende Adaylar

gozum-sende-alper-adaylari-resmi

Atv ekranlarının ne yazık ki bekleneni vermeyen evlendirme programı Gözüm Sende  yeni bölümleri ile cumartesi akşamları izleyicisi ile buluşuyordu; ancak Atv aldığı yeni karar ile Gözüm Sende programını 11 eylül pazar akşamı da yeni bölümü ile yayınlama kararı aldı. Bu karar ile Gözüm Sende 4. bölümü ile 11 eylül pazar 23:15 de Atv ekranlarında olacak.

Atv ekranlarında yayınlanan Gözüm Sende programında sadece gün değişikliği değil aynı zamanda da konsept değişikliği de geldi. Gözüm Sende programında daha önce erkekler seçiliyor; kız ve kaynana seçiyordu; ancak Gözüm Sende’nin 4. bölümünde artık seçici erkekler seçilen kızlar olacak. Gözüm Sende’nin 11 eylül pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümünde erkek seçici finalde Pınar, Ayşe ve Şilan arasında bir seçim yapacak.

Gözüm Sende programı 11 eylül gecesi yayınlandığında Pınar kimdir  ve fotoğrafları ile hayatını sizlere ulaştıracağız; ayrıca Gözüm Sende Şilan kimdir Şilan Fotoğrafları ile Gözüm Sende Ayşe kimdir Ayşe fotoğrafları da sayfamıza eklenecektir.

11-eylul-gozum-sende