Gözüm Sende 4 Aralık Pazar Selin Kimdir?

Gözüm Sende 4 Aralık Pazar günü Atv ekranlarında saat 00:15’te izleyiciyle buluşacak. Sevilen izdivaç programı Gözüm Sende geç saatlerde yayınlanmasına rağmen geniş bir kitleye hitap ediyor. Aylin Kabasakal’ın sunumuyla ekranlarda olan Gözüm Sende’de damat adayı yanında annesiyle birlikte dört gelin adayının yaşamlarını izleyip sorular sorarak onları tanıyorlar.

gozum-sende-program-resmi

Yeri geliyor yemek konusunda yeri geliyor ütü konusunda olumlu olumsuz eleştiri alıyorlar. Sonrasında ise damat adayı onları elemeye geçiyor. Bu esnada önce tahminlerini dile getiriyor. Sonrasında ise seçtiği aday elenme sebepleri konusunda düşüncelerini dile getiriyor.

gozum-sende-4-aralik-selin-resmi

Sona kalan aday için ise damat ve annesi gidiyor tekrar karar verip olumluysa çiçekle geri dönüyor değilse Aylin Hanım geri dönüyor. Bakalım damat adayı Selin’i seçecek mi?

gozum-sende-selin-resmi

Selin’den banyosunu görmek istedi kayınvalide adayı. Banyosunu biraz dağınık buldular. 3 aydır bir misafirle yaşıyor. Normalde tek başına yaşıyor. Onur dolabına bakmak istedi. Çok fazla kıyafeti olmasını annesine benzetti. Klasik giyinmeyi daha çok seviyor. Selin ayakkabılara çok düşkün biri bu sevgisi o kadar fazla ki keşke babam ayakkabıcı olsaydı bile diyor. Talip olma sebebini ise karakterin görünüşün etkiledi dedi. Beni görünce aşık olacaksın diye iddialı konuştu. Çiftlikte yaşamayı sevmediğinden Onur ile hemfikir değil.

İkinci bağlantıda ise bisiklet süren Selin, Sarıyer’de idi. Kültür farkından dolayı önceki ilişkisi bitmiş. Hayatı kafasına göre yaşıyor. Kütahya’da yaşayalım derse yaşarım ama köyde yaşamam dedi.

Onur ilk olarak Selin’i  eledi. Sebep olarak ise annesine saygıya önem verdiğini, yaşamına ayak uydurmaması, çiftlik hayatına sevecek biri olmadığı için eledim dedi. Çılgın olarak kendisini anlattı benden de bunu bekledi ben o yapıda değilim dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gözüm Sende İzem Kimdir ? 12 Şubat Yarışmacısı