Gözüm Sende 4 Aralık Kader Kimdir?

Gözüm Sende 4 Aralık Pazar günü Atv ekranlarında saat 00:15’te izleyiciyle buluşacak. Sevilen izdivaç programı Gözüm Sende geç saatlerde yayınlanmasına rağmen geniş bir kitleye hitap ediyor. Aylin Kabasakal’ın sunumuyla ekranlarda olan Gözüm Sende’de damat adayı yanında annesiyle birlikte dört gelin adayının yaşamlarını izleyip sorular sorarak onları tanıyorlar.

gozum-sende-program-resmi

Yeri geliyor yemek konusunda yeri geliyor ütü konusunda olumlu olumsuz eleştiri alıyorlar. Sonrasında ise damat adayı onları elemeye geçiyor. Bu esnada önce tahminlerini dile getiriyor. Sonrasında ise seçtiği aday elenme sebepleri konusunda düşüncelerini dile getiriyor.

gozum-sende-4-aralik-kader-resmi

Sona kalan aday için ise damat ve annesi gidiyor tekrar karar verip olumluysa çiçekle geri dönüyor değilse Aylin Hanım geri dönüyor. Bakalım damat adayı Kader’i seçecek mi?

gozum-sende-kader-resmi

Kader, ailesiyle yaşıyor. Elazığlı. Annesiyle tanıştılar. Sağlık yönetimi  birinci sınıf öğrencisi ve ek işi olarak organizasyon şirketiyle çalışıyor. Sarmayı çok sevdiğini söyleyen damat adayı Kader’in sarmalarıyla şok oldu. Aşırı derecede kalın sarılmış olan sarmalar olumsuz eleştiriye sebep oldu. Onur çiftlikte yaşama konusunda fikrini sorunca evet gelirim dedi.

İkinci bağlantıda sahilde köpekleri gezdiriyordu. Para önemli gelecek için dedi. Garantici bir kişiliğe sahip. Onur Kader’i seçti ve Kader için geri döndü.

gozum-sende-kader-resmi2

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gözüm Sende 27 Kasım Nur Kimdir?