Gözüm Sende 4 Aralık Ebru Kumsal Kimdir?

Gözüm Sende 4 Aralık Pazar günü Atv ekranlarında saat 00:15’te izleyiciyle buluşacak. Sevilen izdivaç programı Gözüm Sende geç saatlerde yayınlanmasına rağmen geniş bir kitleye hitap ediyor. Aylin Kabasakal’ın sunumuyla ekranlarda olan Gözüm Sende’de damat adayı yanında annesiyle birlikte dört gelin adayının yaşamlarını izleyip sorular sorarak onları tanıyorlar.

gozum-sende-program-resmi

Yeri geliyor yemek konusunda yeri geliyor ütü konusunda olumlu olumsuz eleştiri alıyorlar. Sonrasında ise damat adayı onları elemeye geçiyor. Bu esnada önce tahminlerini dile getiriyor. Sonrasında ise seçtiği aday elenme sebepleri konusunda düşüncelerini dile getiriyor.

gozum-sende-4-aralik-ebru-kumsal-resmi

Sona kalan aday için ise damat ve annesi gidiyor tekrar karar verip olumluysa çiçekle geri dönüyor değilse Aylin Hanım geri dönüyor. Bakalım damat adayı Ebru Kumsal’ı seçecek mi?

gozum-sende-ebru-kumsal-resmi

Ailesi İzmir de kendisi İstanbul’da yaşıyor. Spor yapıyor. Bankacılıkla uğraşıyor. Aynur Hanım’a teyze demesi olay oldu. Biraz inatçı. Ebru Kumsal’ın buzdolabında genelde sıvı şeyler olunca kayınvalide adayı oğluma hep sıvı şeyler mi yedireceksin diye eleştiri aldı. Ebru Kumsal da size yemeğe geliriz deyince kayınvalide adayı oldu canım deyince herkes gülümsedi. Yemek olarak çorba salata tarzı şeyler yapıyor. Aynur Hanım sen diye konuşmasından rahatsız olsa da bunun samimiyetten olduğunu dile getirdi. Tırnaklarının uzun olmadığını söyleyen Ebru Kumsal sebze yıkama konusunda test edildi ve Aynur Hanım’dan geçer not alamadı. Kokoş olduğunu söyleyen Ebru Kumsal’ın kıyafetlerini Onur biraz dekolte ve tüylü buldu.

İkinci bağlantısında Ebru Kumsal, kendini çok iyi hissettiği yer yani alışverişteydi. Sosyal olmayı seviyor. Yine sen-siz konusunda tartıştı. Annesi İranlı. Aynalarda camlarda kendine çok bakma konusunda takıntılı. Kendine aşık. Kendini çok beğeniyor. Egom yok dese de ego patlaması yaşadı. Obsesif bozukluğu takıntıları var. Düzen ve temizliğe takıntılı. Çiftlikte yaşamayı kabul etmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gözüm Sende İpek Kimdir?5 Şubat Yarışmacısı

gozum-sende-ebru-kumsal-resmi

İkinci olarak ise Ebru Kumsal’ı eledi. Hayatlarımız uyuşmuyor ve ortak noktamız yok diye de sebebi açıkladı.

 

Gözüm Sende 4 Aralık Ebru Kumsal Kimdir? (2 Yorum)

  1. Sanırım ebru kumsalım aklı dengesi bozuk hareketleri çok garip aşırı derecede kendini güzel buluyormuş gerçek yüzünü kimliğiyle ortaya çıksaydı öyle diyemezsin aşırı kendine ozguven duygusu varmış acaba ozguven duygusu onun beyninde nasıl bişey özgü enin bile ne olduğunu bilmiyor onun derdi sadece erkekler tarafından seksisin bulunulması istemesi evlilik ona göre degil