Gözüm Sende 27 Kasım Pazar Melike Kimdir?

Gözüm Sende 27 Kasım Pazar günü Atv ekranlarında izleyici ile buluştu. 27 Kasım Pazar günü saat 23:45’te başlayan programda gelin adaylarından biri Melike. Kendisi  akrep burcu, mesleği ise bayan kuaförüdür.

gozum-sende-27-kasim-melike-resmi4

Annesiyle beraber yaşıyor. Anne ve babası evli ama ayrılar. Evli bir de abisi  var. Aslen Uşaklı ama Selanik göçmeni. Annesi Müge hanım, Sudan göçmeni ve Arap. Annesine benzemeyen Melike’nin annesinin ve kayınvalide adayı nişan-düğün hakkında gelenekleri konuştular. Erkutcan mesleğini öğrenince saçı hakkında yorum isteyince saçlarını inceltmesini söyledi.

gozum-sende-27-kasim-melike-resmi

4-5 yıldır kuaförü var ve kendi kuaför dükkanı var. Kıyafetlerine bakmak isteyen Erkutcan’ın annesi Melike’ye çok konuştuğunu ve mesleğini yansıttığını söyledi. Burcunun akrep olmasını problem eden kayınvalide burcunun koç olduğunu söyleyince koç da tehlikeli diye yanıtladı. Lider olan koçlar da boynuzlarını toslar dedi. Erkutcan ise bu konuda tepkisinden dolayı böyle söylediğini söyledi.

gozum-sende-27-kasim-melike-resmi2

İkinci bağlantıda ise kuaförden katıldı. Kaynana topuzu yaptığını söyleyince kayınvalide adayı beğenmedi. Saçını yakıyorsun deyince kayınvalide Melike gelin size de yapayım deyince sen beni kel bırakırsın dedi. Trend bir topuz olan kaynana topuzu deyince kayınvalide adayı mesaj mı veriyorsun diye eleştirdi. Erkutcan kendinde sevdiği huyu sorunca Melike her özelliğimi severim dedi. Etrafın tepkisi konusunda herkesin sevdiğini söyledi. Fiziksel olarak kendine güvenen Melike çok iddialı. Sabahları erken yani yedi buçuk sekiz gibi kalkıyor. Erkutcan çok polemiğe giren insanları sevmediğini ve kendinin de çok polemiğe girdiğini söyledi. Daha fazla soru sormak istemedi. Kayınvalide ise ortak noktamız hiç yok dedi. İkinci elediği isim ise annesiyle çok polemik yaşadığı için ve inatçı olan Melike oldu. Melike kendini ifade etmekte zorlandığını her şeyi başta konuşmanın zamanı var diyerek kendini savundu. Kendini ifade ettiğini söyleyince Erkutcan inada döndü, ifade ediş tarzın yanlış dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gözüm Sende Murat Kimdir?Kimi Seçti?

Gözüm Sende 27 Kasım Pazar Melike Kimdir? (1 Yorum)

  1. Melike ağzina saglik tebrikler en cokta duş alipta gelseydin dedinya koptum ben en sondada lafi soktun ama onlar anlamadi onlar seni seçseydi eminim sen onlari secmezdin yapmacik olmadigin icin tebriklerrr