Gözüm Sende 27 Kasım Pazar Çağla Kimdir?

Gözüm Sende 27 Kasım Pazar günü Atv ekranlarında izleyici ile buluştu. 27 Kasım Pazar günü saat 23:45’te başlayan programda gelin adaylarından biri Çağla. Anne ve babası ile yaşıyor. Cici annesi de olan Çağla o annesini de çok seviyor.

gozum-sende-27-kasim-cagla-resmi4

Cici annesini görünce kayınvalide keşke öz annesini de görmüş olsaydık istedi. Cici annesiyle yaşıyor. Daha önce öz annesiyle yaşayan Çağla kararlarımı kendim alıyorum dedi. İki düğün yapılmasını isteyince kayınvalideden tepki aldı.

gozum-sende-27-kasim-cagla-resmi

Erkutcan dolabını görmek istediğinde kayınvalide annelerine hitap etme şeklini öğrenince kendisine Derya anne diye hitap edecek olmasından rahatsız oldu. Samimi olmadığını söyleyince Erkutcan Anne 2 desin deyince kayınvalide ise o zaman ben de 1. evlat 2. evlat diyeyim dedi. En sevdiği kıyafeti de gösterince Erkutcan beğendi.

gozum-sende-27-kasim-cagla-resmi2

Çağla ayakkabıcıdan katılınca kaynana bana bir ayakkabı seç dedi. Ancak seçtiği ayakkabıları hiç beğenmedi. Bir firmada yönetici asistanı olarak da çalıştı. Liseyi dışarıdan okuyor. Gelecek konusunda ise çalıştığı yerin firmasında yükselmeyi istiyor. Ütü konusunda iyi. Evlilik aşamasına giden bir ilişkisi olmuş ancak karşı taraf evlilikten korktuğu için bitmiş. Olumlu bir yola çıkınca evlilik aşamasına gelmek için gereken süre altı yedi ay deyince Çağla biraz aceleci bulundu.

Erkutcan nötr olduğu için ailevi nedenlerden ilk olarak eledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gözüm Sende 18 Aralık Pazar Mert Kimi Seçti?