Gözüm Sende 16 Ekim Eylül Kim?

Gözüm Sende 16 Eylül Eylül Kim?

gozum-sende-16-ekim-eylul-resmi

Eylül teyzesi Hülya hanım ile birlikte İstanbul’da yaşıyor. Eylül’ün Ailesi Kandıra’da yaşıyor. Semih’in annesi Hülya hanıma Eylül’e daha önceden görücü geldi mi? diye sordu. Hülya hanım “Hayır” cevabını verdi nedeni olarak Eylül’ün çok seçici olmasından kaynaklı olduğunu söyledi. Ev işlerini genellikle Eylül yapıyor dedi.

gozum-sende-16-ekim-eylul-resmi1

İkinci Bağlantıda Eylül iş yerinde denk geldi. Eylül Güvenlik Görevlisi olduğunu günde sekiz saat çalıştığı ve yorucu bir işi olduğundan bahsetti. Şaziye Hanım evlendikten sonra evlendikten sonra çalışır mısın? sorusuna şartlara bağlı maddi sıkıntılarımız olursa tabi çalışırım.

üçüncü bağlantıda atış poligonundan yayına katıldı. Kendini en iyi hissettiği yer olduğunu 19 yaşından beri silah kullandığını söyledi. Kişisel masrafın ne kadar sorusuna 1000 tl dedi güzellik masaj merkezlerinde harcarım dedi. Kadın erkek eşitliği hakkında ne düşünüyorsun? sorusuna erkek bazı konularda baskın olabilir dedi. Evlendikten sonra erkek arkadaşları ile görüşür müsün sorusuna? Hayır kesinlikle görüşmem. Tatile kiminle gidiyorsun? soruna “Yakın arkadaşım ile gidiyorum.” cevabını verdi.

Semih ilk olarak Eylül’ü eledi sebep olarak kadın kadın gibi erkek erkek gibi olmalı diyerek eledi.