Gözüm Sende 13 Kasım Pazar Pelin Kim?

Gözüm Sende 13 Kasım Pazar Pelin Kim?

gozum-sende-20-kasim-pelin-resmi

Gözüm Sende Şehmus Yücel ilk bağlantısını Pelin ile yaptı. Pelin kaynana adayı Emine hanım için tırnaklarını kestiğini söyledi. Evin düzenini Şehmus ve annesi beğendi. Evin dekorasyonundaki kırmızı renklerin ağırlıklı olması Emine hanımın dikkatinden kaçmayarak  neden kırmızı ağırlıklı diye sordu. Pelin dikkat çekmeyi seven biriyim demesi Emine hanımı kızdırdı ve oğluna bu senin başını yakar dedi.Pelin Öğrenci Radyo ve televizyon bölümünde okuyor. Teyzesi ile birlikte yaşıyor. Şehmus Neden bana talip oldunuz diye sordu. Pelin aslında geçen geldiğinizde başvuracaktım ancak yetişemedim dedei. Bu arada Pelin’in sesi ağlamaklı olunca Emine hanım ben böyle ağlayan kızları sevmem sulu gözlü kızları sevmem dedi. Emine hanım Aylin hanıma hitaben “ben sevmedim bu kızı başka bir kıza geçelim” dedi. Şehmus Pelin için enerjisi düşük olduğunu söyledi.

gozum-sende-13-kasim-pelin-resmi1

İkinci bağlantıda sahilde gezerken denk geldi. Şehmus Pelin’e aşk nedir? diye sordu. Pelin; her şeyden önce saygı ve sevgi olmalı aşk daha sonra gelir dedi. Verdiği cevap Emine hanımın çok hoşuna gitse de Şehmus’un hoşuna gitmedi. Şehmus “senin için para ne kadar önemli?” diye sordu. Pelin “para benim benim için önemli değil zoru da kolayı da gördüm” dedi. Şehmus Pelin’in verdiği cevabı çok politik bulduğunu dile getirdi. Emine hanım çeyizi olup olmadığını sordu. Pelin çeyiz yapamadığını ama bunun yerine altın biriktirdiğini söyledi. Emine hanım altın alma paranı dövize yatır dedi.

Dördüncü olarak ise elenen isim Pelin oldu. Neden olarak ise Şehmus “Pek samimi bulmadım. Annemin kalbini kazanmak için gelmiş gibiydi.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gözüm Sende Sıla Kimdir?5 Şubat Yarışmacısı