Gözüm Sende 13 Kasım Begüm Kimdir?

Gözüm Sende 13 Kasım Begüm Kimdir?

gozum-sende-20-kasim-begum-resmi

Mutfakta karşılamasıyla Emine Hanım’ın gözüne girmeyi başaran Begüm’ün kahvaltısında yulaf yemesine çok şaşırdı. Yulafı atların yediğini söyleyen Emine Hanım yulaf yemesine anlam veremedi. Begüm ise sağlık için olduğunu ve tok tuttuğunu söyledi. Beraber oturma konusunda ise altlı üstlü oturmaya pozitif baktığını dile getirdi. Annesini 2 yıl önce kaybetmiş. Evde temizliği kendisi yapıyor titiz biri. Yatak odası da oldukça düzenli. Tırnaklarını özellikle kesmiş. Dekolte konusunda ise yerine göre diye cevap veren Begüm, Emine Hanım’ın gözüne girdi. Halter kaldırması Emine Hanım’ı oldukça şaşırttı. Yemek yapmayı seven Begüm’ün dolabı oldukça dolu. Malzemenin çokluğunun nedeni ise babasının arada gidip gelmesi. Kendi restorantı var. Yeni şeyler denemeyi seviyor.

gozum-sende-13-kasim-begum-resmi1

İkinci bağlantıya Uzakdoğu restorantından katıldı. Emine Hanım Güneydoğu mutfağı bizimki bu doğuları karıştırmış deyince kahkaha tufanı yaşandı. Suşi yapan Begüm Emine Hanım’ın hayret dolu bakışlarına maruz kaldı. Evde Güneydoğu mutfağını yapan Begüm Doğu mutfağındaki marifetini sergiledi. Şehmus aşkın anlamını sorunca huzur dedi Begüm.

gozum-sende-20-kasim-begum-resmi3

Emine Hanım “Aşık olup evlenmek yanlış.” dedi. Paranın aşktan sonra geldiğini belirten Begüm, çabaya önem verdiğini söyleyince Emine Hanım cahil olarak değerlendirdi. İyi kazandığını söyleyen Begüm eşinin de iyi kazanmasını istiyor. %70 olarak değerlendirilen Begüm Emine Hanım tarafından %10’a kadar düştü gözümde diyerek eleştirdi. Ancak Şehmus elemedi. Aylin Hanım’a benzeyen gelin aradığını söyleyen Emine Hanım Begüm’ü  Aylin Hanım’a benzetti. Şehmus çiçeklerle geri döndü.

gozum-sende-20-kasim-begum-resmi4

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Gözüm Sende 1 Ocak Soner BAKANER Kimdir? Kimi Seçti?

Gözüm Sende 13 Kasım Begüm Kimdir? (8 Yorum)

  1. Sehmuzda boyle anne varken zor evllenir ya bu nee herseye kaarısıyo oglusuna konuşmasına izin. Veermiyo sankı o evllencekler bide gemileriyle bir yasamak istiyo şu kadın kamera onusunde boyle ise gercekte kim bilir nasıl kızlara hak veriyorum emine hanımla. Blr evde yaşamak zordur… Bu gelin adayınıda rencide ederse bida almayın onlara şehmusa aacıyorum ama tu suc annesinde

  2. Şehmus ve Annesi bence gerçekten ne istediğini biliyorlar ve cok haklılar Bende bir anneyimmm inş Allahım gönlüne göre verir Şehmus kardeşime evinde huzurlu ve mutlu bir yuvası olur.

    • Şehus çok rağbet alan bir adaydı. o sebeple gecek hafta da aynı adayı kullanarak reyting artırmak istemişler olabilir