Göz6 3 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Göz6 3 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

 

Göz6 da takımlar arası rekabet kıran kırana devam ediyor. Hafta boyunca oyun alamayan kızlar  takımında sinirler gergin ve gruplaşma hat safhada. (PUAN DURUMU KIZ=0 ERKEKLER=3)

goz6-3-kasim-samed-resmi

3 Kasım eleme oyunu için daha önce denenmemiş bir oyun oynandı. oyun iki aşamadan oluşuyor. İlk aşama da aynı anda topların yeri değiştirilecek. İkinci aşamada çubuğa pinpon topu koyup topa hafifçe vurup suya düşürecek başarılı iki atış yapan puanı alacak.

goz6-3-kasim-gizem-resmi

İlk olarak Berna Kes Zeyd’e karşı oynadı. İlk defa oynandığı için biraz bocalamalar olsa da Berna ilk puanı aldı.

goz6-3-kasim-ege-resmi

İkinci oyunda Yasemin Samed karşılaşması oldu. Erkekler takımı oyunu hemen çözerek ilk oyundaki kaybettiği puanı alarak durumu eşitliğe getirdi. Topların karşılıklı olarak değiştirilmesi aşamasında sıkıntı yaşansa da pinpon topunun suya atmakta her iki takım çok zaman kaybetti.

goz6-3-kasim-erdi-resmi

Erkekler takımında Samed ve Ege’nin puanları ile fark bir ara iki sayıya kadar çıktı. Ege, Bulut ve Fatih’in aldığı oyunlar ile Erkekler takımı 9 puana ulaştı. Kızlar takımı ise Berna Ve Özellikle takımını göğüsleyen Nesil’in aldığı puanlar ile Kızlar takımı 7 puana ulaştı. Bulut Ecem Karşılaşmasında Puanı Bulut alarak skor 10-7 Erkekler kazansı. Haftanın genel puanı ERKEKLER=4  KIZLAR=0 Böylelikle Cuma günü kızlar takımından birinin gideceği kesinleşmiş oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Göz6 4 Kasım Bireysel Oyun Sonucu