Göz6 19 Kasım Kim Elendi?

Göz6 19 Kasım Kim Elendi?

 

Göz6 da geçen hafta (7-11 Kasım) da kızlar takımı haftaya kötü başlasa da cuma günü yapılan oyunun 2 puan değerinde olması ile oyuna eşitlik getirdi. Son yapılan oyunda denge oyunu oynanmış ve kızlar takımı saniyelerle kazanmıştı. Erkekler takımından eve Alişan veda etmişti. Bu hafta yani (14-18 Kasım) da ilk eleme oyununu erkekler takımı kazanmış ve salı günü de kaybetmeyerek durum 2-0 olmuştu. Kızlar takımı sanki küllerinden doğarak durumu 2-2 ye getirerek Cuma günü yapılan son oyunda kızlar takımı aldığı rüzgarla erkeler takımını eleme oyununda mağlup ettiler.

goz6-18-kasim-samad-resmi

Erkekler takımı hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya geldi. haftaya iyi başlayınca sanki kesin kazandık edasıyla belkide kızlar takımının daha iyi oyuna adaptesi ile erkekler takımı bu hafta da eleme potasına üç isim belirlemek zorunda kaldı. Tabi ilk olarak eleme potasından kendini kurtarmak için dokunulmazlık oyunu oynandı. Bireysel oyunda yine güce ve dayanıklılığa odaklı bir oyun oynandı.

goz6-18-kasim-resmi

Geçen hafta olduğu gibi bu haftada bireysel dokunulmazlık oyununun galibi ZEYD oldu. Erkekler kendi arasında gitmesini istediği en çok isim yine geçen haftada olduğu gibi EGE oldu. Haftanın sms birincisi bu hafta farklı bir isim BULUT oldu. Bulut elenmesi için ERDİ adını söyledi. Dokunulmazlık oyunun galibi Zeyd ise SAMED’in adını vererek eleme potasına gidecek üç isim belli olmuş oldu. Eve veda eden isim bu üçlüden SAMED oldu. SAMET SARIKUŞ kimdir?  Mavi butona alana tıklayarak öğrenebilirsiniz.

goz6-18-kasim-resmi1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Göz6 14 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Göz6 19 Kasım Kim Elendi? (6 Yorum)

    • Bana bak anonim gece gece sinirimi ziplatma benim siteskoma laf ettirmem ..begenmiyosan defoolll git anca gidersin …sağdan sağdan yaylan bakiyim ….