Göz6 15 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Göz6 15 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

goz6-15-kasim-resmi

Göz6 da bu hafta erkekler takımı kızlar takımına nazaran daha hızlı başladı. 14 Kasımda yapılan eleme oyununda Nal oyunu oynanmış, 10-7 skorla erkekler takımı kazanmıştı. Haftalık puan tablosunda 1-0 erkekler takımı önde. 14 Kasım eleme oyununa yönelik bir seferliğe mahsus en çok puanı alan Erdi ve Ege Araba Turuna çıktı.

goz6-15-kasim-resmi1

15 Kasımda seçilen oyun bantları devirmeden denen çemberin üzerine koymak. Erkekler bu oyunda daha iyi. İlk  Oyunu Berna Kes Bulut’a karşı oynadı. Karşılaşmayı Bulut Kazanarak ilk puanı erkekler hanesine yazdırdı. İkinci karşılaşma Ecem, Ege karşı oynayarak kızlar takımının ilk puanını Ecem aldı durumda eşitlik meydana geldi.(1-1). Üçüncü oyunda Filiz Fatih’e karşı oynadı. Fatih bantları düzenli dizmesi puanı kendisine getiren en önemli hamlesi idi. (1-2)

goz6-15-kasim-resmi2

Yasemin Zeyd karşılaşması oyuna yeniden denge getirdi.(2-2) Bu haftaya özel kazanan takıma en çok puanı getiren yarışmacı araba turuna çıkmaya hak kazanacak. Erdi 14 Kasım’da oynanan oyunda en çok puanı toplamış ve dışarı araba turuna çıkmıştı. Bu yüzden bu günde elinden geleni yapıyor. Erdi Serenay karşısında takımına yine puan kazandırdı.(2-3). Kızlar takımı oyunu bırakma gibi bir düşüncesi yok. Sonuna kadar oyunu takip ediyorlar. Gizem Ramazan’a karşı oynadığı oyunda duruma tekrardan eşitlik geldi.(3-3)

goz6-15-kasim-resmi4

Samed ve Erdi rakipleri Berna ve Ecem’e şans vermeyerek durum (3-5) oldu. Ege ve Zeyd’in kazandığı puanlarla durum (3-7) erkekler önde götürüyor. Yasemin Buluta karşı oynadığı oyunda puanı erkekler takımı kazandı. (3-8). Fatih ve Ramazan’ın aldığı puanlar ile (3-10) haftanın ikinci eleme oyununu da erkekler kazanarak haftalık puan tablosunda 2-0 erkekler takımı önde. Araba turuna Bulut ve Fatih çıkacak.