Göz6 12 Kasım Kim Elendi?

Göz6 12 Kasım Kim Elendi?

Aslında erkekler takımı bu haftaya galibiyetle başlamıştı. Kızlar takımı Cuma günü oynanan oyuna kadar ancak bir oyun alabilmişlerdi. Ancak Cuma günü oynanan oyunun 2 puan değerinde olması ve bu oyunu da kızların kazanması haftanın oyununda eşitliği sağladı. Haftanın galip takımını belirlemek için son bir oyun oynandı. Son oyun olarak denge oyunu denk gelmişti. Kızlar bu avantajı iyi kullanarak son oyundan da galip çıkarak haftanın galip takımı olmuştu. Gelelim erkekler takımına Bu hafta üstün oynasa da yarışı resmen son düzlükte kaybettiler.

bireysel-oyun-galibi-resmi

Bu yüzden öncelikle dokunulmazlık oyunu oynadılar. Dokunulmazlık oyunu Erdi ve tayfası için önemli özellikle Zeyd ve Ege için köprüden önceki son çıkış gibiydi. Dokunulmazlık oyunu için düz tahtanın üzerinde topu yere düşürmeyen dokunulmazlığı alacak. Oyuna her kesin ihtiyacı olması nedeniyle bayağı çekişmeli geçti. Son ikiye Zeyd ve Bulut kaldı. Zeyd başarmaya odaklanmıştı. Bulut daha fazla dayanamayarak topu yere düşürünce dokunulmazlığı Zeyd kazandı.

haftanin-birincisi-erdi-resmi

Evde kimin gitmesi yönünde yapılan oylamada çoğunluk Ege’nin ismini verdi. haftanın sms birincisi Erdi oldu. Dokunulmazlığı kazanan Zeyd Alişan’ın adını verdi. Haftanın sms birincisi Erdi ise Fatih’in adını verdi.

haftanin-eleneni-12-kasim-resmi

Böylelikle potaya Ege, Alişan ve Fatih girmiş oldu. Son ikiye Ege ve Alişan kaldı. eve geri dönen isim Ege olurken Eve veda eden isim Alişan oldu.

haftanin-eleneni-12-kasim-resmi1

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Göz6 2 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?