Göz6 11 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

Göz6 11 Kasım Eleme Oyununu Kim Kazandı?

goz6-11-kasi-eleme-oyunu-resmi

göz6 da heyecan artarak devam ediyor. Haftaya erkekler takımı ilk eleme oyununu kazanarak haftaya avantajlı başladı. Kızlar takımı ise salı günü yapılan eleme oyununu ise kızlar takımı kazarak durumu beraberliğe getirse de çarşamba ve perşembe günü yapılan eleme oyunlarını erkekler takımı kazandı. Bu sebeple araba gezi ödülüne Samed ve Fatih çıktı. Haftanın puan tablosu erkekler=3  Kızlar takımı=1 Bu gün oynanacak eleme oyunu 2 puan değerinde olacak. Bu kızlar takımı için son şansları olacak. Eğer bu gün kızlar takımı kaybederse; kızlar takımından bir kişi gidecek. Takımda dengeler nasıl değişecek. Bunu hep birlikte göreceğiz.

goz6-11-kasi-eleme-oyunu-resmi1

11 Kasım haftanın son eleme oyunu kızlar için kritik öneme sahip. Eleme oyunu için domino oyunu seçildi. Bu kızlar takımı için büyük avantaj. Çünkü kızlar takımı domino oyununda başarı oranı diğer oyunlara nazaran daha yüksek.

goz6-11-kasim-eleme-oyunu-resmi4

Kızlar takımı oyuna çok motive olmuş olarak başladılar. Kızlar takımına ilk puanı Filiz’in ege’ye karşı oynadığı oyunda aldı. Erkekler takımı ise ilk 9 oyunu kaybederek kızlar takımına 9 puan vermiş oldu. Erkekler takımı ise ilk puanını Ramazan’ın Berna karşısında aldığı puan oldu. Acaba erkekler buradan çevirebilir mi? diye düşünürken Samed Serenay karşısında bir oyun alarak durumu (9-2) ye getirseler de kızlar takımı son puanlarını alarak hatfanın son eleme oyununu (10-2) skorla kızlar takımı kazandı. Haftanın genel puan ortalamasında eşitlik oldu bu yüzden haftanın galibini belirlemek için belirleyici olmak maksadı ile Denge oyunu oynandı.

Göz6 11 Kasım İkinci Eleme Oyunu

goz6-11-kasim-eleme-oyunu-resmi7

Kızlar takımı bir önceki oynadığı oyundan güç alarak denge oyununa da motive olmuş bir şekilde başladı. Kızlar takımında Ecem, Gizem, Berna ve Yasemin’in aldığı puanlar ile Erkekler takımında ise Fatih Samed ve Erdi’nin aldığı puanlar ile durumu (4-3)  kızlar takımı oyunu önde götürdü.

goz6-11-kasim-son-resim

Son oyun o kadar uzun sürdü ki hatta bir ara Ecem’in topu yere düşmesine rağmen Alişan karşısında üstünlük sağladı. Böylelikle haftanın galibi kızlar oldu.