Göz 6 Ne Zaman Final Yapacak? Bitecek?

goz-6-resimleriTv8 ekranlarının yeni yarışma programı Göz 6 büyük ümitler ile balladı; ancak ne yazık ki tüm ümtler ve emekler boşa gitti denebilir. Zira Göz 6 ilk 3 bölüm reyitngleri ile potansiyelini ortaya koydu.

Kurban bayramının ilk günü izleyicisi karşısına çıkan Göz 6 hiç bir dizinin yeni bölümü ile ekranlara gelmemesinden kaynaklı 1.27 reyting alıp kendisine 17. sırada yer bulmuştu; ancak Göz 6 Kurban Bayramının ikici günü gerçek potansiyelini ortaya koydu ve 0.68 reytingle 60. sırada yer aldı.

Bu reytingler sonrası tabi ki Tv8 de değerlendirme yapılacak. Acun Medya’nın yapımını üstlendiği Göz 6’nın ne yazık ki bekleneni veremediği gözlenip erken final kararı alınacak ve Göz 6 ekranlardan gözardı edilecek.

Tabi ki bu bir değerlendirme; ancak bu şartlar altında biz Acun Ilıcalı’nın inat edip Göz 6’na çok şans vereceğini düşünmüyorum. Zira Göz 6 çok az maliyetli de olsa ödülü de maliyet getirmese de Tv8’in ortalama izlenme oranlarının düşürecektir. Bu durumda reklam gelirlerini düşüreceği için Acun’un hoşuna gitmeyecektir.goz-6

Göz 6 Kaç Bölüm Devam Edecek?

Çok büyük ihtimal ile Göz 6 programı 13. bölümü ile erkekler ve kızlar evinin en iyilerini belirleyecek ve final yaparak ekranlara veda edecektir. Bu reytingler ile Göz 6’nın yayından final yapmadan kaldırılma ihtimali de var ancak bu çok düşük bir ihtimal.

Göz 6 Ne Zaman Bitecek?

Göz 6 final tarihi şuanda açıklanmadı; Göz 6 final tarihi açıklandığında sayfamıza eklenecektir.

 

READ  Göz 6 Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor?

Göz 6 Ne Zaman Final Yapacak? Bitecek? (7 Yorum)

  1. Yarışmanın formatını çok sıkıcı yaparsanız izlenmez tabi. Hergün 10 sayı eleme oyununu kim izler. sıkıcı oyunlar zaten .big Brother bu Yarışmadan bin kat iyiydi ve heyecanlıydı.

  2. Zırvalamışsın birader.Yok Acun’un hoşuna gitmeyecek yok reyting.Final günün öğrenmek için giriyorum sen bana saçma şeylerden bahsediyorsun.

  3. Zırlamışsın birader.Yok Acun’un hoşuna gitmeyecek yok reyting.Final günün öğrenmek için giriyorum sen bana saçma şeylerden bahsediyorsun.