Menü Aç/Kapat
Göz 6 7 Ekim Kim Elendi? İşte Eve veda eden isim Göz 6 05.10.2016
Göz 6 7 Ekim Kim Elendi? İşte Eve veda eden isim

Göz 6 7 Ekim kim gitti?

Tv8 ekranlarının yeni yarışma programı Göz 6 dördüncü haftası ile izleyicisi karşısına çıktı. Göz 6 evinde erkekler bir takım olmayı başaramayınca 30 eylül cuma akşamı eve veda eden erkekler takımından kadir olmuştu.

goz-6-7-ekim-kim-elenecek-fotograflari Bilindiği üzere Gözaltı evinde daha önce eleme oyunlarını kaybeden ilk iki hafta kızlar takımı olmuş ve Göz 6 evinde 16 eylülde Ece Çelik 23 eylülde ise Meltem Karaman eve veda eden isimler olmuştu.

Göz 6 evinde ise 3 ekim 7 ekim haftasında ise erkekler takımı oldukça iyi bir performans gösteriyor. Şuanda hangi takımın eleme oyununu kazanacağı veya kaybedeceği şuanda belli değil. Bu nedenle de eleme ile ilgili kesin bir şey söyleyemiyoruz.

Göz 6 evinde yarışan tüm Kız ve  Erkek Yarışmacı bilgileri için [mavibuton]tıklayınız[/mavibuton](Yeni Gelenler Dahil)

Göz 6 evinde kızlar takımında bir gruplaşma olduğu yavaş yavaş ortaya çıksa da erkekler evi tamamen bölük pörçük oldu. zira Zeyd ve Bulut arasında ki tartışmalara bir de Erdi dahil olunca kızlar bile evlerinde seslerden rahatsız oluyor.

Göz 6 7 Ekim Eleme Sonucu?goz-6-7-ekim-eleme-sonucu-resimleri

Göz 6’da 7 Ekim cuma günü yapılan elemede kızlar takımından Almila elendi 7 Ekim Göz 6’da elemeye kalan isimler Berna Keklikler, Almila ve Dilek oldu. Kızlar takımı eleme oyunlarında erkeklerin gerisinde kalınca sinirler iyice gerildi. Berna Keklikler, Almila ve Dilek  arasından en az oyu alan Almila oldu ve yarışmadan elenen isim ALMİLA oldu.goz-6-almila-resimleri

Göz 6 evinden 7 Eki mcuma günü elenen yarışmacı Almila oldugoz6-7-ekim-almila-elendi

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler