Görkem Sevindik Söz Dizisinden Ayrılacak mı? Keşanlı Ölecek mi?

Söz Dizisi 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Söz dizisinin 18 eylül pazartesi günü yayınlanan 14. bölüm fragmanında dizide Keşanlı karakterine hayat veren Görkem Sevindik’in şehit olarak diziden ayrıldığını ve ekibin Keşanlı’nın kanını yerde bırakmamak için yeni bir operasyona çıktığı görülüyor.

Söz dizisi yeni bölüm fragmanında bir operasyon sırasında Keşanlı’nın yanına el bombası düştüğünü ve doktorların müdehalesine rağmen kurtarılamadığını izliyoruz; sizlere hemen şunu hatırlatayım dizilerde fragmanlar bizleri çok yanıltabilir; şuanda bize gelen bir ayrılık haberi yok.

Daha önce Görkem Sevindik’in Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile anlaştığı haberleri çıkmış bu haberler Söz dizisi yapımcısı Tims B yapım tarafından yalanlanmıştı.

Bu nedenle biz fragmanı çok inandırıcı bulmadık hiç bir delil de yok Görkem Sevindik’in Söz dizisinden ayrılacağı yönünde zira sezon sonunda dizide Geveze karakterine hayat veren Çağatay Atakan Arslan ve Kibar karakterine hayat veren Gürkan Uygun diziden ayrılmış bu da açıklanmıştı; ben sezon başında bu ayrılığın olacağına inanmayanlardanım; ancak bekleyip göreceğiz.

Söz 14. Bölüm Fragmanı

Söz Dizi ile ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Söz dizisinde Keşanlı lakabı ile izleyici karşısına çıkan ve Mücahit karakterine hayat veren Görkem Sevindik’in yeni sezonda Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alacağı bu nedenle de Söz dizisinde ayrılacağı iddia edildi.

Peki bu iddialar doğru mu? En net cevabı Söz dizisinde Güler karakterine hayat veren Nil Günal hesabından canlı yayın yaptı. Nil Günal’ın yaptığı canlı yayında bir kaç kisi Görkem Sevindik’in diziden ayrılıp ayrılmayacağını sordu.  İlayda ise öyle bir şey yok  durup dururken Görkem neden diziden çıksın dediler.

Görkem Sevindik ile ilgili Söz dizisi ile anlaşmadan önce Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır’ın oğlunu canlandıracağı iddiaları ortaya atılmış daha sonra Yalçın Hafızoğlu ile anlaşılmış ve Hızır Ali karakterine hayat vermişti.

 

dizibilgi google play

Görkem Sevindik Söz Dizisinden Ayrılacak mı? Keşanlı Ölecek mi? (9 Yorum)

  1. Hayır yaa neden ayrılsın ki ? Bence bu diziye çok yakışan bi karakter, çok temiz bi karakter lütfen böyle bişey olmadığını söyleyin ! Böyle dizilerde böyle karakterler şart bi anda güldürebiliyo seyirciyi inşallah bu haberler yalandır.

  2. ya adam isini biliyor televizyonun karşısında onu izledikçee gülüyorum 1 karakteri sevdirmek zor ben sevdim

  3. ya insanı güldürüyor mutlu ediyor konuşma şekli degişik beni mutluetti diziyi sırtında taşıyanlardan 1 i