Gönül Yarası Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Fazilet Hanım ve Kızları, Kalbim Yangın Yeri, Not Defteri, Bugünün Saraylısı, Karagül, Herşeye Rağmen Lale Devri gibi bir çok dizinin yapımcısı olan Avşar Film yepyeni bir projeyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Şükrü Avşar dizinin yapımcılığını üstlenirken dizi için sürpriz isimlerle görüşülmeye başlandı.

Dizinin ismi Gönül Yarası olarak kesinleşirken erkek başrol oyuncusu olarak Onur Tuna ile görüşmelerin sürdüğü gelen bilgiler arasında ayrıca dizide kadın başrol için Sırbistan’dan bir oyuncu ile görüşüldüğü iddia edildi. Dizinin çekimlerine kasım ayında başlanacak. konusu işlenecek. Dizide aşk ve intikam Şu anda hangi kanalda ve ne zaman başlayacağı ile sağlıklı bilgiler olmadığı için paylaşamıyoruz. Önümüzdeki günlerde konuyla ilgili güncel bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Onur Tuna 

16 Temmuz 1988 yılında Çanakkale’de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Onur Tuna 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Ege Üniversitesi konservatuvarında Sanat Müziği ve ses eğitimi de alan oyuncunun yetmişe yakın şarkısı vardır. Son olarak Bir Osmanlı Polisiyesini anlatan  Filinta dizisinde Filinta Mustafa karakterini canlandırdı.

 

dizibilgi google play

Gönül Yarası Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)