Gönül Dağı Kadir Çöpdemir Kimdir?

Burak 14 Tem 2019 Programlar  0

Yapım ve Yönetmenliğini Ferhat Yalçıner’in yaptığı Gönül Dağı programı Kadir Çöpdemir’in sunumu ile pazar günleri saat 21:00 de TRT Haber ekranlarında.

Gönül Dağı Konusu

Gönül Dağı dünyanın en ağır meslek gruplarından olan tecrübeli uzun yol şoförlerinin sıra dışı yaşam öykülerini konu alıyor. Türk Televizyonlarında bir ilki gerçekleştiren program Ailesinin geçimi için kendisini yollara vurmuş babaların geride bıraktıkları hasretin öykülerini anlatıyor.

Belgesel programı olan Gönül Dağı geçen yıl son Başbakan Binali Yıldırım’ı konuk olarak ağırlamıştı.

Gönül Dağı Kadir Çöpdemir Kimdir?

TRT Haber kanalında yayınlanan belgesel programı Gönül Dağı ile ekranlara dönen Kadir Çöpdemir’in Asıl adı Abdülkadir Geylani Çöpdemir dir. 1 Eylül 1967 tarihinde Elazığ’da babasının çalıştığı şeker fabrikasının lojmanında doğmuştur. Babası Sıtkı Çöpdemir, Annesi Ayşe Çöpdemir‘dir.

Türk dizi oyuncusu, TV yapımcısı ve programcısı. İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu mezunudur. Türkiye’nin ilk özel radyosu Süper FM’in ilk DJ’i olarak Türkiye’de ilk ses veren radyocudur.

“Maksat Muhabbet” isimli programı yıllarca Süper FM, Klas FM, Roket FM gibi radyolarda başarıyla sürdürmüştür. 2002 yılında Ekmek Teknesi dizisinde “kirli” karakterini canlandırmıştır. 

NTV’de “Gerçeğin Ta Kendisi” adlı programı yaptı. Beyazıt Öztürk ile “Biri Bana Anlatsın” adlı programını sundu. 2007 yılından itibaren bir tematik haber-belgesel kanalı olan NTV’de “Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi?” isimli bir talk show’u Demet Akbağ ile sundu. 2010 Mart ayında TRT Haber kanalında “Söz Millette” adlı bir sokak röportajları programını sundu.

Kadir Çöpdemir, Üniversitede tanıştığı biri ile 1988 yılında evlendi. 1994 yılında boşandı. Gülgün Yıldız ile 7 yıl nişanlı kaldıktan sonra 2005 yılında ayrıldılar.

Şimdilerde ise yeniden ekranlara dönen Kadir Çöpdemir Gönül Dağı programı ile ekranlarda olacaktır.

Survivor 2020 Yarışmacıları Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu
3’te 3 Tarih Yeni Sezon 2019 Ne Zaman Başlıyor? Sunucusu Pelin Çift Kim?
Zuhal Topal’la Sofrada Programı Bitiyor mu? Erken Final mi Yapacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.