Gönder Gitsin Programı Başvuru Formu? Nasıl Başvuru Yapılır?

Redarrow yapım şirketi tarafından hazırlanan ve Fox Tv ekranlarında 2017 yaz sezonunda yayınlanacağı açıklanan Gönder Gitsin programının sunucusu belli oldu. Son olarak Kertenkele dizisi ile izleyicinin kalbinde taht kuran Timur Acar’ın sunacağı Gönder Gitsin programının çekimleri başladı. Gönder Gitsin programında çiftler yarışacak ve sorulan sorulara ellerinde ki dört fotoğraftan biri ile cevap verecek.

Gönder Gitsin Başvuru Formu

Gönder Gitsin yarışmasına başvuru yapmak için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]

Gönder Gitsin 1.  2.  ve 3. Bölüm Konuları

Gönder Gitsin” in 24 Haziran’da ekranlara gelecek ilk bölüm konukları oyuncu Mert Fırat ve Melis Birkan olacak. Gönder Gitsin programı Arife günü başlayacak ve bayram boyunca Fox Tv ekranlarında şenlendirecek. Gönder Gitsin programında bayramın 1. günü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu ve “Miss Model of World’ü kazanan ve oyunculuğa adım atan Sevcan Yaşar yer alacak.  “Şevkat Yerimdar” dizisi ile tanınan Özgürcan Çevik ve Başak Parlak ise Bayramın 2. günü Gönder Gitsin’e konuk olacak.

Gönder Gitsin programında sorular tamamen mantık sorusu olacak. 4 fotoğraftan 3’ü bir birine bir yönden benzemekte ve ortak bir özellik göstermektedir; diğeri ise farklıdır. Farklı olanı gönderen yarışmacı 10 soru sonunda 150.000 TL olan büyük ödülü kazanacak.

Karga Seven Pictures’in yapımını üstlendiği Gönder Gitsin yarışmasının büyük ödülü ise tam 150.000 TL

Gönder Gitsin programının yaz ayları boyunca devam etmesi ve izlenme oranlarına bakılarak yeni sezonda devam edip etmeyeceğine karar verilmesi bekleniyor. Gönder Gitsin programı ile ilgili detaylar geldikçe sayfamıza eklenecektir.

Gönder Gitsin Ne Zaman Başlayacak?

Gönder Gitsin programının 24 haziran ayında  Fox Tv’de izleyicisi karşısında olacak. 

Timur ACAR kimdir?

1979 yılında Almanya’da doğan Gönder Gitsin sunucusu Timur ACAR 38 yaşındadır. 9 Eylül Üniversitesi’nde yüksek öğrenimini tamamlayan Timur ACAR; Kurşun Yarası, Avrupa Yakası ve Akasya Durağı gibi dizilerde yer aldı ve çok tanınan bir isim haline geldi. Son olarak Kertenkele dizisinde başrode yer aldı. Çakallarla Dans serisi ise yıldız olduğu yapımlardandır.

 

Gönder Gitsin Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play

Gönder Gitsin Programı Başvuru Formu? Nasıl Başvuru Yapılır? (8 Yorum)