Gitme Sen Oyuncu Kadrosu ve Krakterleri

Burak 23 Ağu 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Barış Arduç’un ismi bir çok projede yer alıyordu. Ancak son olarak Gitme Sen adlı bir sinema filminde rol alacağı belirtildi. Barış Arduç romantik komedi tarzında çekilecek olan filmde Elçin Sangu ile başrol oynayacak. Barış Arduç’un ismi Fahriye Evcen ile de anılıyordu. 

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrol oynayacağı sinema filmi Gitme Sen için çekimlerin bu hafta başlayacağı ve 10 Kasımda vizyona gireceği açıklandı.  Basında Barış Arduç’un partnerini kendisinin seçtiği ile haberler çıkmış ve Barış Arduç partnerimi kendim seçmiyorum bunu yapımcımız belirleyecek diye tepkide bulunmuştu.

Gitme Sen Oyuncu Kadrosu

Barış Arduç

9 Eki 1987 yılında doğmuştur. İstanbulludur. İsviçre‘nin Scherzingen şehrinde doğmuştur. 8 yaşında kadar ailesi ile birlikte burada yaşayan oyuncu 1995 yılında ailesiyle birlikte Türkiye ‘ye kesin dönüş yapmıştır. Kayseri Erciyes Üniversitesi Spor bölümünü kazandı ama isteksizlik yüzünden okumadı. Daha sonra 8 yıl kadar Can Kurtaranlık yapmıştır. Ayla Algan Barış Arduç’un tiyatro ve dizi hayatına başlamasına neden oldu ve Benim İçin Üzülme dizisinde rol aldıktan sonra kendini tanıtmayı başardı. Son olarak Elçin Sangu ile Kiralık Aşk dizisinde oynadı.

Elçin Sangu

11 Temmuz 1985 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Mersin Üniversitesi Opera bölümünden mezun olmuştur.  Mezun olduktan sonra yaklaşık 1 yıl boyunca özel bir tiyatroda oynamıştır. Sahne tozu tiyatrosunda eğitimler almıştır. Tanınmasına ilk olarak oynadığı Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde olmuştur. Son Olarak Kiralık Aşk dizisinde Başrol almıştır.

Gitme Sen Tanıtım  Fragmanı

Henüz yayınlanmadı..

 

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Gitme Sen Oyuncu Kadrosu ve Krakterleri” üzerine 6 yorum

 1. defom elbar dedi ki:

  Cook iyi olmus bence super

 2. defom elbar dedi ki:

  Cook iyi olmus

 3. defom elbar dedi ki:

  Bence coook guzel olmus zaten fahriye evcenin hangi dizisi guzel ki bir tek reklam filmlerinde adindan soz ettiriyor ben zaten ilk duydugumda elcin dedim yapimciyida tebrik ediyorum cook iyi tercih

 4. EZGI dedi ki:

  fahriyeyi hiccc sevmiyom cooooookk soguk kanli

 5. EZGI dedi ki:

  elcin guzelmis beee

 6. merve (gazmenin yüzüne en çok yakıştığı kişinin (rk) nin hayranı) dedi ki:

  Vay demek elçin sangu yu seçmişler iyi en azından İlknur üzülmez ne kadar istiyordu elçin sancı ve barış ardıç un tekrar bir dizide veya bir filmde birleşmesini ben ikisini de sevmiyorum benim için bir farkı yok barış ardıç bana çok itici geliyor elçin sangu da en azından fahriye evrenden iyi bide o Burak öz çivit ondan da nefret ediyorum türk oyuncuları çok fazla olmaya başlıyor ama ben bitek gökhan alkan i seviyorum ama çok değil vivian dsena favorim her zaman neyse çok yazdım galiba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.