(Geveze) Zafer Üsteğmen Söz Dizisine Geri Dönecek mi? (Atakan Arslan)

Tims B Yapımın yapımını üstlendiği ve  dünya da en çok izlenen yeni projeler arasına giren Söz dizisine nazar değdi. Survivor Atakan olarak bilinen ve Söz dizisinde Geveze Zafer Yaman karakterine hayat veren Atakan Arslan diziden kendi isteği ile ayrıldığını açıkladı. Kimsenin adamı olma kendi adamın ol diyerek diziden ayrılan Atakan Arslan’ın neden böyle bir karar aldığı hala bilinmiyor.

Atakan Arslan her ne kadar kendi isteğim ile ayrıldım açıklaması yapsa da dizi setinde yapımcı veya yönetmen ile anlaşamadığı konular olduğunu düşünüyoruz; diğer taraftan şuanda Atakan Arslan’ın diziden nasıl ayrılacağı da merak konusu zira sezon finalinde herhangi bir ölüm sahnesi yer almadı. Bu durumda Söz dizisinde Zafer Yaman Üsteğmen başka bir yere tayin olarak tim komutan yardımcılığından tim komutanlığına yükselerek diziden ayrılacaktır. 

Atakan Arslan Söz Dizisine Geri Dönecek mi?

Eğer tahmin ettiğimiz gibi  Zafer Yaman Üsteğmen ölmeden diziden ayrılırsa tabi ki diziye senaryo olarak geri dönme gibi bir durum ortaya çıkabilir; ancak bu konunun gerçekleşebilmesi için Atakan Arslan’ın Tims B Yapımın yapım tarafından gönlünün alınması ve yeni sezon için tekrar anlaşılması lazım.

Eğer izleyici sürekli Söz Dizisinden Atakan Arslan’ın geri dönmesini isterse tabi ki yapımcı da bu konuda izleyicinin istediğini kıramaz ve Atakan Arslan’ın isteklerini yerine getirir. Bakalım yeni sezonda Söz dizisinden bizi ne sürprizler bekliyor.

 

dizibilgi google play

(Geveze) Zafer Üsteğmen Söz Dizisine Geri Dönecek mi? (Atakan Arslan) (1 Yorum)